Kama

Niwelacje terenu, wykopy i wyburzenia budynków

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. Puszkina 80, 92-516 Łódź Widzew, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kama
ul. Puszkina 80, 92-516 Łódź Widzew, łódzkie
NIP
7280012946
Telefon
Kama

Informacje

Opis działalności firmy Kama w Łódź
Prace ziemne to nasza specjalność! Kama to firma, którą założyliśmy już w 1988 roku w Łodzi. Na terenie województwa wykonujemy terminowo i dokładnie najtrudniejsze zlecenia.
Produkty i usługi
Solidnie i na czas. To nasza dewiza! Prace ziemne wykonujemy przy użyciu ciężkich maszyn budowlanych. Wypożyczamy do realizacji inwestycji pojazdy razem z obsługą. Co więcej, maszyny dowozimy transportem niskopodwoziowym na wskazany adres.

W Kama korzystamy z koparek kołowych i gąsienicowych, koparkoładowarek, minikoparek i spycharek. Mamy też walce, kruszarki i ładowarki. Oferujemy:
-wykopy fundamentowe,
-wykopy pod szamba,
-wykopy pod instalacje,
-wykopy pod stawy,
-korytowanie,
-skarpowanie,
-wyrównywanie terenu,
-utwardzanie terenu,
-wyburzenia,
-rozbiórki.

Wyburzamy domy, obiekty przemysłowe, komórki i garaże. Kujemy posadzki, rozbieramy fundamenty i inne twarde nawierzchnie i konstrukcje. Gruz pozostały po pracach kruszymy i wywozimy. Używamy go do utwardzania terenu. Ponadto zajmujemy się pracami drogowymi i dostarczaniem materiałów budowlanych. Dowozimy wywrotkami piasek, żwir, ziemię i kamienie.

Dodatkowo oferujemy usługi wulkanizacyjne. Wyważamy koła, zmieniamy opony i naprawiamy dętki w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych. Serwisujemy też autobusy, maszyny budowlane i inne pojazdy.

Więcej informacji o ofercie udzielamy telefonicznie i e-mailowo. Zapraszamy do skorzystania z usług Kama!
Zasięg działania
Firma Kama z lokalizacji: Łódź świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń