"Agnieszka" Salon Fryzjerski i Solarium Agnieszka Musiał

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Tatrzańska 74/76 lok. 15, 93-219 Łódź Widzew, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
Telefon
512 351 419

Informacje

Firma "Agnieszka" Salon Fryzjerski i Solarium Agnieszka Musiał prowadzi działalność w branży Salony i gabinety kosmetyczne. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Łódź w województwie łódzkim.
Pracownicy "Agnieszka" Salon Fryzjerski i Solarium Agnieszka Musiał udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: 512 351 419
Firma świadczy działalność pod adresem 93-219 Łódź ul. Tatrzańska 74/76 lok. 15,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby "Agnieszka" Salon Fryzjerski i Solarium Agnieszka Musiał: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych "Agnieszka" Salon Fryzjerski i Solarium Agnieszka Musiał.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.