Piekarnia Mikołaj Stanisław Sikorski Sp. z o.o.

Szeroki wybór pieczywa

Piekarnie
ul. Tatrzańska 9, 93-115 Łódź Widzew, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Piekarnia Mikołaj Stanisław Sikorski Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Piekarnia Mikołaj swoją siedzibę ma w Łodzi. Właścicielem jest Stanisław Sikorski. Istniejemy od 1945 roku.
Produkty i usługi
Piekarnia Mikołaj działa od 1945 roku. Od tamtego czasu staramy się produkować pieczywo zdrowe i naturalne najwyższej jakości. Pieczywo tworzymy przy użyciu unikalnych receptur, jesteśmy rodzinną firmą. Od lat 90 zajmujemy się produkcją i sprzedażą hurtową naszych produktów.

W latach 2005-2007 przeprowadzaliśmy modernizację i rozbudowę piekarni. Zamontowaliśmy nowoczesne linie produkcyjne. Nasza produkcja jest prowadzona zgodnie z wymogami systemu HACCP oraz Dobrej Praktyki Produkcji.

Nasza piekarnia oferuje szeroki wybór pieczywa. Zapewniamy, że każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie. Oferujemy świeże i chrupkie pieczywo tradycyjne, francuskie, gastronomiczne i wyroby cukiernicze.

U nas znajdą Państwo m.in. bułki kukurydziane z dynią, chleby razowe graham, chleby maślane, kajzerki, grahamki, bułki francuskie z jabłkiem i cynamonem, brioche z czekoladą. Ponadto oferujemy półbagietkę francuską, pieczywo do hamburgera, kebaba i zapiekanki. Sprzedajemy słodkości takie jak pączki z wiśnią, corissanty z czekoladą, bułki drożdżowe z serem, mini pizze z cebulą, krokiety z kapustą i wiele innych.

Zachęcamy do odwiedzenia Piekarni Mikołaj w Łodzi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
kutnowski, łaski, łęczycki, łowicki, Łódź, pabianicki, Piotrków Trybunalski, sieradzki, zduńskowolski, zgierski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń