Tlenoterapia Robert Hałubek

Profesjonalnie przeprowadzana tlenoterapia

Salony SPA i odnowa biologiczna
ul. Łódzka 30A/B, 97-300 Piotrków Trybunalski łódzkie
(3 opinie) napisz opinię
Tlenoterapia Robert Hałubek

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy firmę, której właścicielem jest Robert Hałubek. Nasza siedziba znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim, na terenie województwa łódzkiego. Zajmujemy się odnową biologiczną, a w szczególności tlenoterapią.
Produkty i usługi
Jak wspominaliśmy wcześniej, zajmujemy się przede wszystkim odnową biologiczną. Polega to na przeprowadzeniu różnorakich działań, które mają na celu przyspieszenie procesów regeneracyjnych organizmu, przez co możecie się Państwo zrelaksować, odprężyć i po prostu poczuć lepiej po wielu trudach życia codziennego oraz ciężkiej pracy.

Naszą specjalnością jest tlenoterapia. Jest to coraz powszechniejsza metoda leczenia, która zdobywa uznanie medyków na całym globie. Zazwyczaj stosowana jest w kuracji niewydolności oddechowej. Przynosi ona także korzyści dla osób dotkniętych schorzeniami serca oraz układu krążenia.

Tlenoterapię przeprowadza się przy pomocy profesjonalnych oraz nowoczesnych urządzeń, którymi dysponujemy w swoim gabinecie. Posiadamy także komory hiperbaryczne, które pozwalają na przeprowadzenie terapii hiperbarycznej. Jest to jedna z bezpieczniejszych i bardziej skutecznych metod dostarczenia tlenu do organizmu.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z firmą Roberta Hałubka, która znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
piotrkowski, Piotrków Trybunalski

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
W
Wioletta
Zdecydowanie są to fachowcy w dziedzinie odnowy biologicznej.
I
Izka
Profesjonalnie przeprowadzana tlenoterapia. Po skorzystaniu z ich oferty czuję się jak nowo narodzona! Polecam.
D
Dekka67
Bardzo dobra firma zajmująca się odnową biologiczną. Sam korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony.