BT Technic Tomasz Urbańczyk

Systemy zabezpieczeń dla Klientów indywidualnych, firm i instytucji

Systemy kontroli dostępu i czasu pracy
ul. Łódzka 56, 97-300 Piotrków Trybunalski łódzkie
(5 opinii) napisz opinię
BT Technic Tomasz Urbańczyk

Informacje

Opis działalności
Nasza firma BT Technic mieści się w Piotrkowie Trybunalskim, na terenie województwa łódzkiego. Jej właścicielem jest Tomasz Urbańczyk. Proponujemy Klientom sprzedaż i montaż systemów zabezpieczeń. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Naszym Klientom oferujemy rozwiązania, które podnoszą bezpieczeństwo dla zdrowia, życia i mienia użytkowników i właścicieli budynków. Jesteśmy profesjonalistami, stale śledzimy nowości branżowe i najciekawsze wdrażamy do naszej oferty.

Ciekawą propozycją jest kontrola dostępu, którą sprzedajemy i montujemy .Wykorzystujemy nowoczesne urządzenia, takie jak panele biometryczne, które dzięki metodzie weryfikacji pozwalają lub uniemożliwiają dostęp do konkretnych sekcji budynku i pomieszczeń. Urządzenia dobieramy indywidualnie, kierując się oczekiwaniami Klientów, ich możliwościami finansowymi, a także specyfiką budynku.

Ponadto oferujemy również
- monitoring wizyjny w technologii AHD, HDCVI, IP
- systemy alarmowe SSWiN
- systemy pożarowe SSP
- dźwiękowe systemy ostrzegania DSO
- systemy oddymiania
kontrolę dostępu i rejestracja czasu pracy KD i RCP
sieci strukturalne miedziane i światłowodowe
W ramach oferty wykonujemy instalację, konserwację i serwis zamontowanych przez nas urządzeń. Jesteśmy profesjonalistami, którzy na lokalnym rynku uzyskali wiele pozytywnych opinii. Posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia, certyfikaty i licencje, umożliwiające nam działalność.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny, terminowość oraz profesjonalizm. Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
U
Urshula472
Współpracuję z nimi od jakiegoś czasu i nadal nie dali mi powodu do narzekania. Szybko poradzili sobie z montażem paneli biometrycznych, które okazał się bardzo korzystną formą kontroli dostępu w moim biurze.
V
Vodi660
Warto było skorzystać z ich oferty. To prawdziwi profesjonaliści.
O
Otibo
Super firma. Zapewniają najlepsze dostępne urządzenia, które podnoszą bezpieczeństwo każdej firmy.
G
Gleba937
Polecam jako zadowolony Klient. Ich oferta jest bardzo konkurencyjna dzięki cenie, a także najlepszym dostępnym systemom zabezpieczeń.
J
Janoman451
Ich firma naprawdę dba o Klientów. Zamontowali u mnie nowoczesny system oddymiania, a także sygnalizację pożarową. Teraz czuję, że każdy z moich pracowników będzie bezpieczny na wypadek pożaru.