Katmar Pack Marcin Cebula

Opakowania oraz pojemniki o pojemności 20, 25, 30 i 60 litrów

Opakowania
ul. Dmowskiego 30C/55, 97-300 Piotrków Trybunalski łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Katmar Pack Marcin Cebula

Informacje

Opis działalności
W Firmie Katmar Pack zajmujemy się produkcją kanistrów już od 2014 roku. Nasza siedziba znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim, a założycielem jest Marcin Cebula. Zapraszamy do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
W Firmie Katmar Pack działamy prężnie na rynku już od ponad pół dekady. Produkujemy opakowania wykonane z polietylenu. W naszej ofercie można znaleźć pojemniki o pojemności 1, 2, 5, 10, 20, 25, 30 oraz 60 litrów. Jesteśmy w stanie wykonać kanistry w kolorze wybranym przez zleceniodawcę. Oferowane przez nas kanistry i butelki posiadają atest UN Y, a także świadectwa jakości oraz PZH.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy produkcja nakrętek do kanistrów, w tym z uszczelką odpowietrzającą, nakrętką bezpieczną oraz zaworem odpowietrzającym. Nasza oferta obejmuje również akcesoria, między innymi lejki i klucze.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, w którym produkujemy najwyższej jakości produkty. Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń