Agencja celna odprawa Włodarska J.

Kompleksowa obsługa celna

Agencje i składy celne
ul. Dworska 8, 97-300 Piotrków Trybunalski łódzkie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
(44) 649 10 20
446491020
odprawa@odprawa.pl
446473239
502406441
Może cię zainteresować
Agencja celna odprawa Włodarska J.

Informacje

Opis działalności
Agencja celna Odprawa znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim, w województwie łódzkim. Właścicielem firmy jest Jolanta Włodarska. Agencja działa od 2007 roku.
Produkty i usługi
Nasza oferta to serwis celny w zakresie obsługi obrotu towarowego z zagranicą. Dokładamy starań, by nasza współpraca z klientami na każdym etapie przebiegała bez żadnych komplikacji, w pełni profesjonalnie. Nieustannie się rozwijamy i podnosimy swoje kwalifikacje, by usługi świadczyć na jak najwyższym poziomie.

Wykonujemy wszelkie czynności przewidziane przepisami prawa celnego. Do naszych zadań należy między innymi przygotowywanie niezbędnych dokumentów i dokonywanie zgłoszeń we wszystkich procedurach celnych. Ponadto odprawiamy towary w procedurze wywozu z zastosowaniem procedury uproszczonej. Zajmujemy się przygotowywaniem niezbędnych dokumentów towarzyszącym wysyłkom towarów.

W ramach świadczonych usług przygotowujemy faktury wewnętrzne do nabyć i dostaw wewnątrzwspólnotowych. Sporządzamy deklaracje INTRASTAT i pośredniczymy w obrocie międzynarodowym: PDR, EORI, akcyza, INTRASTAT. Dodatkowo wnosimy odwołania i składamy wnioski do organów celnych. Zapewniamy fachowe doradztwo celne.

Zapraszamy do agencji celnej Odprawa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
P
podpis
Najlepsza agencja celna. Na pewno jeszcze skorzystam z ich usług.
L
londyn
Pełen profesjonalizm. Warto było się do nich zgłosić. Polecam każdemu.
P
Paweł
Bardzo dobra agencja celna. Wszystko szybko załatwione. Jak najbardziej polecam.