Montex Technika Grzewcza Sanitarna i Wentylacyjna Tadeusz Zieliński

Projektowanie i montaż instalacji grzewczych, kanalizacyjnych oraz wodociągowych

Hydraulicy
ul. Folwarczna 62, 97-300 Piotrków Trybunalski łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Montex Technika Grzewcza Sanitarna i Wentylacyjna Tadeusz Zieliński
ul. Folwarczna 62, 97-300 Piotrków Trybunalski łódzkie
Telefon
Montex Technika Grzewcza Sanitarna i Wentylacyjna Tadeusz Zieliński

Informacje

Opis działalności firmy Montex Technika Grzewcza Sanitarna i Wentylacyjna Tadeusz Zieliński w Piotrków Trybunalski
Montex to firma zajmująca się usługami hydraulicznymi. Przedsiębiorstwo z Piotrkowa Trybunalskiego oferuje wykonywanie przyłączy i instalacji wewnętrznych. Właścicielem firmy jest Tadeusz Zieliński.
Produkty i usługi
Montex specjalizuje się w usługach związanych z techniką grzewczą, sanitarną i wentylacyjną. Przedsiębiorstwo doradza w kwestii najlepszych rozwiązań, projektuje instalacje oraz montuje systemy. Firma realizuje prace w domach, lokalach usługowych, budynkach użyteczności publicznej, a także obiektach produkcyjnych i magazynowych. Montex oferuje usługi podmiotom z całej Polski. W każdym przypadku pracownicy dbają o dokładne i terminowe wykonywanie zleceń. Instalacje zamontowane przez firmę są bezpieczne, solidne i zapewniają prawidłowe funkcjonowanie budynków. Oferta Montex obejmuje:
-instalacje wodociągowe,
-instalacje kanalizacyjne,
-instalacje gazowe,
-instalacje wentylacyjne,
-instalacje klimatyzacyjne,
-instalacje grzewcze.

Ciepło może być wytwarzane w sposób tradycyjny w kotłach gazowych i piecach na paliwo stałe. Firma specjalizuje się też w instalacji odnawialnych źródeł energii. Pracownicy montują pompy ciepła i kolektory słoneczne. Ciepło z odnawialnych źródeł energii, a także z tradycyjnych kotłów, może być rozprowadzane grzejnikami albo ogrzewaniem podłogowym. Ponadto Montex wykonuje instalacje składające się za paneli słonecznych oraz przydomowe oczyszczalnie ścieków. W przypadku oczyszczalni oraz przyłączy gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych firma prowadzi prace ziemne. Przedsiębiorstwo osiada koparki i zatrudnia przeszkolonych operatorów maszyn.

Dodatkowe informacje o ofercie Montex, klienci mogą uzyskać telefonicznie oraz e-mailowo.


Zasięg działania
Firma Montex Technika Grzewcza Sanitarna i Wentylacyjna Tadeusz Zieliński z lokalizacji: Piotrków Trybunalski świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń