Ostrość wzroku Zakład optyczny Spółka cywilna

Okulary, soczewki kontaktowe, pomoce dla słabowidzących i wiele więcej

Okuliści
ul. Słowackiego 42, 97-300 Piotrków Trybunalski łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ostrość wzroku Zakład optyczny Spółka cywilna
ul. Słowackiego 42, 97-300 Piotrków Trybunalski łódzkie
Telefon
Ostrość wzroku Zakład optyczny Spółka cywilna

Informacje

Opis działalności firmy Ostrość wzroku Zakład optyczny Spółka cywilna w Piotrków Trybunalski
Zakład Optyczny Ostrość Wzroku rozpoczął działalność w 2009 roku. Znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim. Oferuje badania oczu oraz sprzedaż wysokiej klasy artykułów optycznych poprawiających jakość widzenia.
Produkty i usługi
Problemy ze wzrokiem negatywnie wpływają na sferę prywatną, a także na naukę i pracę. Rozwiązaniem, które warto zastosować, są odwiedziny w Zakładzie Optycznym Ostrość Wzroku. Tutaj wykonywane są badania okulistyczne dla dzieci i dorosłych. Badania prowadzone są pod kątem nadwzroczności, krótkowzroczności, astygmatyzmu, zeza i innych problemów ze wzrokiem. Oferta obejmuje również badania przesiewowe wzroku u dzieci, badania dla kierowców i terapie widzenia. Jednym z przykładów leczenia są ortosoczewki, które zakładane na noc poprawiają ostrość widzenia dzieci i dorosłych.

W innych przypadkach problemy ze wzrokiem wymagają dobrania okularów. W Zakładzie Optycznym Ostrość Wzroku oferowane są:
-okulary korekcyjne,
-okulary progresywne,
-okulary dwuogniskowe,
-okulary sportowe,
-okulary do jazdy samochodem,
-okulary z filtrami UV,
-okulary do pracy przy komputerze.

Okulary osadzane są w modnych oprawkach. Klienci mogą też dokupić specjalne nakładki przeciwsłoneczne albo okulary przeciwsłoneczne. Do okularów polecane są też etui, łańcuszki, ściereczki i środki do pielęgnacji. Korekcja wzroku możliwa jest także za pomocą soczewek kontaktowych, m.in. jednodniowych.

Uzupełnieniem oferty są monookulary i lupy.

Więcej informacji o ofercie Zakładu Optycznego Ostrość Wzroku można uzyskać, kontaktując się telefonicznie albo e-mailowo.

Zasięg działania
Firma Ostrość wzroku Zakład optyczny Spółka cywilna z lokalizacji: Piotrków Trybunalski świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

etui,
lupy,