"Wag-Soft" S.C. Władysław Grabarski Ewa Grabarska

Biura rachunkowe
ul. Słowackiego 67, 97-300 Piotrków Trybunalski łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(44) 645 20 50
Adres korespondencyjny
ul. Słowackiego 67, 97-300 Piotrków Trybunalski łódzkie

Informacje

Opis działalności
Biuro rachunkowe, rozliczenia PIT, rozliczenia VAT, podatki, doradztwo podatkowe, księgi rachunkowe.
Produkty i usługi
Biuro rachunkowe WAG-SOFT istnieje od 1990 r. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w obsłudze księgowej i rachunkowej zarówno osób fizycznych, małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw, w tym przedsiębiorstw zagranicznych oraz tzw. "spółek córek".

Biuro WAG-SOFT zapewnia kompleksową obsługę w zakresie doradztwa podatkowego, w szczególności w zakresie podatków dochodowych, podatku VAT, podatków i opłat lokalnych, podatku PCC, a także w zakresie międzynarodowego opodatkowania i optymalizacji podatkowej.

Reprezentujemy klientów w postępowaniach podatkowych, zarówno przed organami podatkowymi, jak i przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Sumienność, poprawność i rzetelność świadczonych usług zapewniają wykwalifikowani doradcy podatkowi - Ewa Grabarska oraz Władysław Grabarscy posiadający uprawnienia doradców podatkowych od 1996 r.

Z doświadczenia wiemy, że każdy klient jest inny i ma inne potrzeby. Dlatego też staramy się, aby nasze usługi były zawsze dostosowane do Państwa potrzeb.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
W
Magdalena Wojaszak
Dziękuję za udzieloną pomoc, za wsparcie, za spore zaangażowanie i serce, jakie włożyliście państwo w moje sprawy. Sumienność, precyzja i odpowiedzialność, to wg mnie najlepsze cechy państwa, dlatego szczerze polecam wszystkim wymagającym, którzy nie mogą poradzić sobie z dzisiejszą księgowością. Pozdrawiam!
A
adam
Odkąd korzystam z usług tej firmy moje problemy z księgowością oraz podatkami się skończyły. Pozytywnie oceniam naszą współpracę i naprawdę świetny kontakt. Cenię sobie terminowość usług.
T
tomek
Bardzo pozytywnie pragnę ocenić to biuro. Jestem zadowolony z nawiązanej współpracy, choć nie trwa ona długo, to już teraz mogę powiedzieć, że dobrze wybrałem. Kompetencje i doświadczenie to ogromny atut tej firmy. Polecam ją serdecznie.
M
Marcin
Bardzo dziękuję za pomoc. Doradztwo podatkowe świadczone przez tę firmę okazało się naprawdę przydatne. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Bardzo serdecznie dziękuję. Jestem zadowolony z profesjonalnej i naprawdę kompetentnej obsługi.
M
Mirek
Bardzo pozytywnie wypowiem się na temat tej firmy. Polecam ją gorąco. Pracują tu osoby kompetentne w kwestiach podatkowych oraz księgowych. Oferta tej kancelarii jest naprawdę spora i cieszę się, że z niej skorzystałem.
O
ola
Rewelacja. Pierwszy raz korzystałam z usług tego typu firmy i muszę przyznać, że z doradztwa podatkowego jestem bardzo zadowolona. Moja firma całkiem dobrze radzi sobie na rynku. Dziękuję za pomoc. Współpraca z Wag Soft jest naprawdę bardzo owocna.
M
Małgorzata
Mnie przekonało spore doświadczenie w branży i niewygórowane stawki cenowe, którymi wyraźnie wyprzedzili inne biura rachunkowe w mieście. Współpraca układa się bardzo dobrze. Można tutaj liczyć na fachowe doradztwo, pomoc w danej kwestii. KPiR prowadzona jest sumiennie, a ja z US nie mam już żadnych problemów. Ostatnio skrupulatnie rozliczyli mój PIT. W sumie współpraca z tak profesjonalnym duetem, to dla mnie czysta przyjemność. Państwo Grabarscy są kompetentni, konkretni i zaangażowani w swoją pracę. Polecam!
J
A
Justyna A.
Jestem wdzięczna za udzielone fachowe rady, za pomoc, za wsparcie, za Państwa zaangażowanie w mój przypadek, za optymalizację podatkową. Odkąd z Państwem współpracuję mam czas na wszelkie inne sprawy dotyczące firmy. Wiem, że księgowość jest pod kontrolą specjalistów, a więc nie mam powodów do obaw. Moje oczekiwania względem usług zostały spełnione. Swoją pracę wykonujecie dbale i zawsze na czas, a nade wszystko znajdujecie czas dla swojego klienta. Konsultacje przebiegają zawsze w komfortowych warunkach, ciepłych warunkach. Doceniam Państwa życzliwość i konkretyzm. Dziękuję za wszystko!
A
M
Agnieszka Mielcarz
Z przyjemnością rekomenduję Kancelarię Podatkową Wag Soft, która jak się okazało działa nowocześnie, szybko i profesjonalnie. Współpraca z tak profesjonalnym duetem spełniła moje oczekiwania i sprawiła, że w końcu mogłam zająć się czymś innymi niż sprawami rachunkowymi mojej firmy. Jestem pod wrażeniem indywidualnego podejścia Państwa Grabarskich. Oboje bardzo troszczą się o klienta i przygotowują dla niego najbardziej odpowiednią ofertę. Osobiście jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy, gdyż wywołała same pozytywne efekty i pozytywne wpłynęła na rozwój mojej firmy. Państwo Grabarscy mają pojęcie na temat branży finansowej, chętnie udzielają fachowych porad starają się zapewnić klientowi najlepsze warunki współpracy, dbając szczególnie o jego sprawy, troszcząc się o jego dokumenty i zapewniając przy tej współpracy całkowitą dyskrecję i bezpieczeństwo. Dziękuję za wszystko i życzę wielu sukcesów!!!