Resolution sp. z o.o.

Nowoczesne, mobilne rozwiązania informatyczne dla biznesu

Oprogramowanie komputerowe
ul. Sulejowska 40a, 97-300 Piotrków Trybunalski łódzkie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Resolution sp. z o.o.
ul. Sulejowska 40a, 97-300 Piotrków Trybunalski łódzkie
Telefon
Może cię zainteresować
Resolution sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Resolution sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski
Firma Resolution znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim, w województwie łódzkim. Na rynku działamy od 2004 roku. Naszym Klientom dostarczamy nowoczesne oprogramowania pozwalające na płynne prowadzenie biznesu zgodnie ze wszystkimi przepisami. Zapewniamy usługi programistyczne i szkoleniowe. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Firma Resolution posiada szeroką wiedzę na temat usług programistycznych. Pragniemy zapewnić naszym Klientom dostęp do jak najbardziej funkcjonalnych i łatwych w obsłudze programów. Zajmujemy się wdrożeniem programu enova365, który jest nowoczesnym systemem ERP. Daje możliwość zarządzania firmą lub instytucją. Pracuje na bazie połączonych ze sobą modułów. Enova365 jest polskim produktem obejmującym takie składowe jak CRM, Handel, Finanse, HR oraz Workflow. Jego główne zalety to działanie według aktualnych przepisów prawa, a także możliwość tworzenia własnych procedur. Z programu możemy korzystać zarówno stacjonarnie, jak i w chmurze, na laptopie, tablecie, czy telefonie.

Oferujemy także:
- program dla księgowości,
- program dla kadr i płac,
- program dla handlu,
- program dla CRM,
- program dla serwisu,
- program do zarządzania projektami,
- program DMS,
- workflow.

Nasi specjaliści zawsze starają się najpierw dokładnie rozpoznać potrzeby firmy. Wspieramy Klientów od momentu sprzedaży do zainstalowania systemu oraz podczas użytkowania programu. Zapewniamy wsparcie telefoniczne, serwis, zmiany programistyczne oraz aktualizację systemu. Prowadzimy szkolenia dla pracowników, którzy będą pracować na danym systemie. Przeprowadzamy testy adaptacyjne i potrzebne zmiany w programie.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Resolution z Piotrkowa Trybunalskiego oraz na naszą stronę www.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
S
Seba
Tak się składa, że w naszym biurze rachunkowym korzystamy z oprogramowania tej firmy. Mamy same pozytywne wrażenia. System jest prosty w obsłudze i intuicyjny.