J.N. Dent Jolanta Nytko Gabinet Stomatologiczny

Usługi stomatologii zachowawczej, protetyki i tomografii 3D

Stomatolodzy i protetycy
ul. Wolborska 7a, 97-300 Piotrków Trybunalski łódzkie
Poniedziałek 8:00 - 19:00
Wtorek 8:00 - 19:00
Środa 8:00 - 19:00
Czwartek 8:00 - 19:00
Piątek 8:00 - 19:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(44) 649 14 60
J.N. Dent Jolanta Nytko Gabinet Stomatologiczny

Informacje

Opis działalności
W J&M Dent Nytko świadczymy usługi z zakresu stomatologii i protetyki już od 1991 roku. Znajdą nas Państwo w Piotrkowie Trybunalskim na terenie województwa łódzkiego. Właścicielką i założycielką naszej firmy jest Jolanta Nytko. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W naszym gabinecie stomatologicznym obsługujemy zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Dbamy o zdrowy i piękny uśmiech naszych pacjentów już od najmłodszych lat. Zajmujemy się stomatologią zachowawczą i stomatologią estetyczną. Swoim pacjentom proponujemy skaling ultradźwiękowy, piaskowanie, kiretaż zamknięty i otwarty, a także szynowanie zębów.

J&M Dent Nytko umożliwia również przeprowadzenie zabiegów z zakresu leczenia kanałowego w mikroskopie oraz z zakresu leczenia chorób przyzębia. Zajmujemy się też chirurgią stomatologiczną. Podejmujemy się ekstrakcji zębów mlecznych i zębów stałych.

Co więcej, naszym pacjentom oferujemy:

- protezy akrylowe,
- protezy szkieletowe,
- wkłady koronowe,
- wkłady koronowo-korzeniowe pojedyncze i składane,
- korony porcelanowe,
- korony teleskopowe,
- korony bezmetalowe ceramiczne.

Nasz gabinet daje również możliwość przeprowadzenia tomografii 3D. Zabieg wykorzystywany jest podczas implantologii, chirurgii, endodoncji, periodontologii oraz podczas ortodoncji. Tomografia 3D umożliwia dokładne zaplanowanie zabiegów stomatologicznych.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji z zakresu radiowizjografii (RVG) zębowej. Są to wewnątrzustne zdjęcia rentgenowskie zapisywane cyfrowo. Pozwalają one wykryć ewentualne problemy zzębem, których nie widać na zdjęciach analogowych.

Więcej informacji o naszym gabinecie stomatologicznym znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń