P.P.H.U. Stolar System Łukasz Ziółkowski

KONKURENCJĘ PRZEBIJAMY JAKOŚCIĄ - OD POMIARU DO MONTAŻU. Drzwi, rolety, okna

ul. Łowicka 127, 96-100 Skierniewice łódzkie
poniedziałek 09:00 - 17:00
wtorek 09:00 - 17:00
środa 09:00 - 17:00
czwartek 09:00 - 17:00
piątek 09:00 - 17:00
sobota 09:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
609 272 565
Adres korespondencyjny
ul. Łowicka 127, 96-100 Skierniewice łódzkie
Media społecznościowe

Informacje

Opis działalności
Oferujemy kompleksową obsługę, doradztwo, sprzedaż oraz serwis okien, drzwi, bram garażowych, rolet zewnętrznych oraz podłóg.
Produkty i usługi
Naszą ofertę kierujemy do odbiorców indywidualnych oraz nabywców instytucjonalnych.
Współpracujemy z producentami, oferującymi wyroby najwyższej jakości.
Zapewniamy doradztwo i kompleksową obsługę od pomiaru do montażu. Dostosowując się do zmian trendów na rynku oraz wzrostu wymagań i oczekiwań klienta, stale wzbogacamy nasza ofertę o coraz to nowe wzory i modele.
Naszą misją jest dostarczenie najwyższej jakości usług, materiałów i wsparcia technicznego.
Wyróżnia nas szybka reakcja na zapytania klientów, na zgłaszanie reklamacji gwarancyjnej i po gwarancyjnej, stosunkowo niska cena i najwyższa jakość materiałów.

* Drzwi
- Drzwi zewnętrzne
- Drzwi wewnętrzne
- Drzwi frontowe
- Drzwi fornirowane
- Drzwi laminowane
- Drzwi wejściowe
- Drzwi suwane
- Drzwi drewniane
- Drzwi pokojowe
- Drzwi szklane
- Okucia dorma
- System jednego klucza
- Drzwi przeciwpożarowe (ppoż, p.poż.)
- Drzwi ei30
- Drzwi ei60
- Drzwi dwuskrzydłowe
- Drzwi stalowe
- D.R.E.
- Pol-skone
- Porta
- Pozbud
- Erkado
- Setto
- Dotiie
- Gerda
- Wikęd
- Stolpaw
- Invado
- Cal

* Okna
- Okna PCV (plastikowe, drewniane)
- Stolarka PCV
- Stolarka aluminiowa
- Stolarka drewniana
- Okna kbe
- Okna dekenik
- Okna deceuninck
- Okna Inoutic
- Okna schuco
- Okna Skierniewice
- okna Grodzisk Mazowiecki
- Veka
- Pozbud
- Okna green line
- Okna pasywne
- Okna energooszczędne
- Okna dachowe
- Fakro
- Velux
- Okna przeciwpożarowe (ppoż, p.poż.)

*Bramy garażowe
- bramy segmentowe
- bramy panelowe
- bramy uchylne
- bramy skrzydłowe
- bramy automatyczne
- bramy wiśniowski
- bramy DK-PROF

* Rolety zewnętrzne
- rolety antywłamaniowe

* rolety wewnętrzne
Marki i specjalizacje
Drzwi wewnętrzne, drzwi wejściowe, drzwi pokojowe, drzwi łazienkowe, drzwi do pokoju, drzwi do łazienki, okna pcv, okna aluminiowe, drzwi antywłamaniowe, drzwi stalowe, drzwi pod wymiar, drzwi na wymiar, drzwi na zamówienie, wrota garażowe dwuskrzydłowe, drzwi stalowe techniczne, drzwi wejściowe, drzwi antywłamaniowe, drzwi szklane, drzwi zewnętrzne, drzwi drewniane, drzwi fornirowane, drzwi przeciwpożarowe, drzwi lakierowane, drzwi z litego drewna, drzwi techniczne, drzwi wahadłowe, bramy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
łódzkie, mazowieckie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
B
Blanka
2017-10-13 16:19:07
Firma Stolar System Skierniewice dobry wybór, ale bez montażu. Montażyści w tej firmie to jakieś nieporozumnienie. Natomiast pani Sylwia w biurze ma dużą wiedzę w temacie i na pewno doradzi fachowo a i ceny przystępne za oferowany towar. Jesteśmy z mężem zadowoleni ze zmiany na droższy produkt. Polecam.
M
B
Magdalena B
2016-01-21 10:22:24
Witam, zamówiłam w Stolar System drzwi zewnętrzne. Początkowo było małe zawirowanie, bo otrzymaliśmy mylne informacje na podstawie których zamówiliśmy inne drzwi, ale firma zadziałała szybko i zamówienie zostało zmienione na właściwe. Bardzo podobało mi się zaangażowanie pracowników i taka autentyczna potrzeba działania w sposób, żeby klient (czyli ja i mój mąż ) byli zadowoleni. Drzwi zostały oczywiście szybko i sprawnie zamontowane, ale pozostaję pod wrażeniem wczuwania się w potrzeby klienta. To naprawdę cenne. Polecam.
F
P
FHU PRINTE
2015-12-30 10:53:27
Zamówiłem roletę antywłamaniową do sklepu, następnego dnia był u mnie człowiek pobrać wymiar, w przeciągu dwóch tygodni tak jak poprosiłem, aby wyrobić się przed świętami. Zjawiła się ekipa z roletą, montaż szybki i dokładny, ale niestety po założeniu prowadnic odstawały od murów "stare budownictwo" i wystawały kołki mocujące nie wyglądało to estetycznie panowie, którzy prowadzili montaż stwierdzili, że nie zostawią tak roboty i zakasali rękawy obrobili otynkowali ażeby miało, to ręce i nogi, znając fachmanów którzy zakładali mi okna mogli to zostawić i odjechać w sumie tylko montaż był zakupiony, ale zostali i załatwili sprawę jak należy z własnej inicjatywy, polecam chłopaków ze Stolar System. Tomasz Mierzejowski FHU PRINTE ul. Sienkiewicza 6 Skierniewice, pozdrawiam.
J
R
Jakub R
2015-10-08 22:05:57
Szybko sprawnie i na temat. Chłopaki zamontowali okna i drzwi, zaprawki i nawet nie było za dużo po tym sprzątania. Do tego mamy ciepłe okna (7komorowe profile, plus 3 szyby z ciepłą ramką) najładniejsze w skc (ex aequo z innym szczęściarzem co ma takie same. :) Teraz jeszcze domawialiśmy okna na strychu i również bez zarzutu.
M
S
Marek Stępniak
2015-05-21 10:18:04
Witam! Skorzystałem z oferty firmy i jestem jak najbardziej zadowolony. Pan Łukasz zna się na rzeczy i udziela fachowych porad. Nie owija w bawełnę, co jak dla mnie jest bardzo ważne. Z czystym sercem mogę polecić tę firmę.
B
K
Beata Kowalczyk
2014-03-03 09:57:42
Ok. 3 lata temu skorzystałam z usług firmy Stolar System polegającej na wymianie drzwi zewnętrznych. Teraz chcąc wymienić okna w całym mieszkaniu bez wahania zwróciłam się do tej samej firmy. Polecam wszystkim, którzy poszukują sumiennych, punktualnych i słownych fachowców, którzy potrafią doradzić oraz szybko, sprawnie i profesjonalnie wykonać zlecone prace.Pracownicy bardzo doświadczeni, rzeczowi, kulturalni z poczuciem humoru. U nich klient jest najważniejszy. Po wymianie okien zamówiłam również u Pana Łukasza Ziółkowskiego żaluzje.
P
J
Pan Józef
2014-02-26 08:04:59
Bardzo solidna i terminowa firma. Montaż drzwi dokładny, fachowy, polecam.
N
K
Neska Krzysztof
2014-02-05 18:31:31
Namówili mnie na okna Decenic. Chciałem Veke, ale mnie przekonali. Były trochę droższe, ale myśle, że warto było. Trzeba przyznać, że ludzie niepozornie znają się na rzeczy. Montażyści śmieszni. Jeden fachowiec w sztuce instalacji okien, a drugi fachowiec w utrzymaniu czystości. Śmiechu po pachy z nimi, ale wyszło im to primo. Przy drzwiach był mały problem, ale nie mam pretensji, bo zawinił producent. Szybko się uporali z problemem i zeszli jeszcze z ceny. To się nazywa handel. Polecam z czystym sumieniem.