P.P.H.U. Stolar System Łukasz Ziółkowski

Szeroki wybór okien

Okna
ul. Łowicka 127, 96-100 Skierniewice łódzkie
(6 opinii) napisz opinię
P.P.H.U. Stolar System Łukasz Ziółkowski

Informacje

Opis działalności
Jako firma Stolar System na rynku działamy już prawie 10 lat, a dokładnie od 2011 roku. Nasza siedziba znajduje się w Skierniewicach, w województwie łódzkim. Właścicielem firmy jest Łukasz Ziółkowski. Zajmujemy się sprzedażą produktów z zakresu stolarski otworowej.
Produkty i usługi
Zajmujemy się sprzedażą, montażem i naprawą produktów z zakresu stolarki otworowej. W ofercie mamy przede wszystkim okna, drzwi i bramy garażowe. Nie zabraknie u nas też parapetów czy rolet. Zapewniamy profesjonalny montaż i fachową obsługę pomontażową.

Obsługujemy zarówno odbiorców indywidualnych, jak i nabywców instytucjonalnych. Aktywnie współpracujemy ze sprawdzonymi producentami krajowymi i zagranicznymi. Klienci mogą liczyć z naszej strony też na doradztwo i kompleksową obsługę: od pomiaru, po montaż. Nieustannie się rozwijamy i dostosowujemy do zmian trendów na rynku, a także wzbogacamy naszą ofertę o nowe modele i wzory.

W zakresie okien oferujemy:
- okna PCV,
- okna aluminiowe,
- okna drewniane.

Największym zainteresowaniem cieszą się okna PCV. To rozwiązanie jest najczęściej stosowane nie tylko w budownictwie mieszkaniowym, ale też przemysłowym. Okna te zapewniają ciepło i umożliwiają personalizację, dzięki czemu można je odpowiednio dopasować do własnego gustu.

Natomiast największe możliwości jeśli chodzi o kształt i wymiar okien dają nam okna aluminiowe. Są one często stosowane jako witryny sklepowe, bądź duże przeszklone elementy ścian w nowoczesnych domach. Zapewniają również nowoczesny design i doskonałą izolację cieplną. W ofercie mamy okna aluminiowe na profilach Aliplast i Yawal.

Uzupełnienie oferty stanowią okna drewniane. Jest to klasyczne rozwiązanie, w dzisiejszych czasach spychane przez okna innych rodzajów. Można je wykonać z różnych typów drewna łączonego lub jednolitego. Zapewniają one bardzo dobry współczynnik ciepła i wyjątkowe doznania estetyczne.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty firmy Stolar System.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzeziński, gostyniński, grodziski, grójecki, kutnowski, łęczycki, łowicki, Łódź, piaseczyński, Płock, płocki, płoński, pruszkowski, rawski, Skierniewice, skierniewicki, sochaczewski, warszawski zachodni, zgierski, żyrardowski

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
O
Omylxa674
Ceny lepsze niż u konkurencji. Do tego można liczyć na miłą i fachową obsługę.
J
Jacus833
Najlepsze okna w najlepszej cenie! Warto było się do nich wybrać.
R
Rocky_6665
Potrafią sprostać oczekiwaniom klienta. Szybko i sprawnie zajęli się montażem okien u mnie w mieszkaniu.
P
Pirat966
Mam od nich wszystkie okna w domu i jestem z nich w pełni zadowolony. Bardzo serdecznie polecam.
Z
Zbyjnik94
Solidna, rzetelna firma. Jeśli chodzi o doradztwo przy wyborze okien i ich montaż to można na nich w pełni polegać.
V
Vogorczyk
Bardzo duży wybór okien. Ceny atrakcyjne, do tego fachowa obsługa i szybki montaż. Jak najbardziej polecam.