Him-Tynk Jakub Szymoszyn

Szeroki wachlarz prac elewacyjnych.

Materiały elewacyjne
ul. Makowska 2, 96-100 Skierniewice łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
667 384 634
Adres korespondencyjny
ul. Makowska 2, 96-100 Skierniewice łódzkie

Informacje

Opis działalności
Właścicielem firmy Him-Tynk jest Jakub Szymonszyn. Siedziba działalności znajduje się w Skierniewicach, na terenie województwa łódzkiego. Zajmujemy się świadczeniem usług tynkarskich.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności naszej firmy są prace elewacyjne. Oferujemy naszym Klientom szeroką ofertę usług związanych z elewacjami domów mieszkalnych lub innych budynków. Prace wykonujemy z wykorzystaniem wysokiej jakości, sprawdzonych materiałów budowlanych od renomowanych producentów. Zatrudniamy grono fachowców, którzy są gotowi spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki połączeniu dobrych materiałów i profesjonalnemu wykonaniu mamy pewność, że usługa będzie wykonana na najwyższym poziomie. Jesteśmy rzetelni, a swoją pracę wykonujemy starannie i zawsze na czas. Podejmiemy się wykonania nawet skomplikowanych i wymagających zleceń. Wszystkie prace konsultujemy z Klientem, tak aby były wykonane zgodnie z jego wymaganiami. Kierujemy naszą ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm lub instytucji.

Nasza oferta obejmuje usługi, takie jak:

- tynkowanie ścian,
- wykańczanie wnętrz,
- remonty,
- malowanie ścian,
- układanie paneli podłogowych.

Służymy doradztwem i pomocą w zakresie całej oferty Him-Tynk.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty oraz do odwiedzenia siedziby Him-Tynk w Skierniewicach. Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie, mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń