Euforia Kwiaciarnia Anna Kacprzak

Dekoracje ze świeżych kwiatów

Kwiaciarnie
ul. Mireckiego 4, 96-100 Skierniewice łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Euforia Kwiaciarnia Anna Kacprzak

Informacje

Opis działalności
Kwiaciarnia Euforia zlokalizowana jest w Skierniewicach, na terenie województwa śląskiego. Od 2017 roku działamy w branży. Właścicielką jest Anna Kacprzak.
Produkty i usługi
To miejsce jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się z innymi ludźmi pięknem i estetyką. Ładnych rzeczy jest wiele, jednak nie zawsze wiadomo jak je wyeksponować. W naszej kwiaciarni dowiedzą się Państwo, w jaki sposób ułożyć aranżacje, by wzbudziły zainteresowanie.

Jako że kwiaty to najwspanialsze naturalne dekoracje, postanowiliśmy zająć się głównie nimi. Podejmujemy się zatem układania ciekawych bukietów i stroików ze świeżych kwiatów.

Nasza oferta to:

- ozdoby świąteczne,
- kwiaty świeże cięte,
- ozdoby z kwiatów na stoły,
- stroiki na stół świąteczny,
- wiązanki okolicznościowe,
- wiązanki pogrzebowe.

Specjalizujemy się w wykonywaniu bukietów na specjalne życzenia Klientów. Realizujemy zatem bukiety ślubne, bukiety komunijne, bukiety na urodziny oraz te dla ukochanej. Przygotowaliśmy również usługę dowozu kwiatów w konkretne miejsce.

Poza tym w skład oferty wchodzą też rękodzieła, które z pewnością zachwycą niejednego. Dodatkowo prowadzimy czynności związane z pakowaniem prezentów. Przyjmujemy pakunki różnych wielkości.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie, mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń