Szmaragd. Salon Podologiczno-Kosmetyczny. Olak Katarzyna

Leczenie stóp

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Sienna 16, 96-100 Skierniewice łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
608 562 832
Adres korespondencyjny
ul. Sienna 16, 96-100 Skierniewice łódzkie

Informacje

Opis działalności
Salon Podologiczno-Kosmetyczny Szmaragd to własność Katarzyny Olak. Zlokalizowani jesteśmy w Skierniewicach, na terenie województwa łódzkiego. W branży kosmetycznej jesteśmy od 2014 roku.
Produkty i usługi
Zajmujemy się leczeniem stóp oraz uwypuklaniem urody naszych Klientów. To odrębne dziedziny, które w bardzo fajny sposób się ze sobą łączą. Zdrowe stopy wchodzą w dziedzinę podologa, natomiast zadbane wychodzą spod rąk kosmetyczki. Idealne połączenie usług przygotowane specjalnie dla Państwa.

Zabiegi wchodzące w ofertę podologiczną to: leczenie wrastającego paznokcia, leczenie stóp, leczenie pękających pięt, klamra na wrastający paznokieć, leczenie modzeli, usuwanie odcisków, rekonstrukcja paznokcia oraz leczenie halluksów. Wszystko to poprawie kondycję stóp i polepszy komfort chodzenia. Dla pełnej regeneracji proponujemy dodatkowo pedicure.

Nasza oferta kosmetyczna wypełniona jest usługami mającymi na celu pokazanie naturalnego piękna. Nie zależy nam na przerysowaniu. Chcemy tylko uwydatnić cechy urody, które warto podkreślać. Wykonujemy: regulację brwi, hennę, makijaż, przedłużanie paznokci, makijaż permanentny (w tym makijaż brwi). Prowadzimy także rekonstrukcje płytki paznokcia.

Do pracy wykorzystujemy nowoczesny i w pełni profesjonalny sprzęt, który pozwala na idealne wykonanie zabiegu. Co do kosmetyków, to również korzystamy wyłącznie z renomowanych marek. Nas i Klienci mają gwarancję profesjonalizmu i bezpieczeństwa.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie, mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń