Arek Arkadiusz Kołodziejczyk

Sprzedaż foteli z podstawką pod laptopa

Meble biurowe
Strzelecka 7a, 96-100 Skierniewice łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
501 545 761
Adres korespondencyjny
Strzelecka 7a, 96-100 Skierniewice łódzkie

Informacje

Opis działalności
Arkadiusz Kołodziejczyk jest właścicielem firmy AREK, która znajduje się w Skierniewicach. Projektujemy i produkujemy fotele z podstawką na laptopa. Nasze usługi kierujemy głównie do osób, które spędzają dużo czasu przed komputerem. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Firma AREK specjalizuje się w produkcji foteli, które z pewnością ułatwią życie niejednemu użytkownikowi laptopów. Jeżeli spędzacie Państwo znaczną część dnia przed komputerem, to oferujemy nasze fotele, które dostosowują się do użytkownika, a przede wszystkim mają zamontowaną podkładkę na laptopa. Są wyposażone także w wygodne podłokietniki i sprężyny w siedzisku. Mają estetyczny wygląd i kształt. Produkujemy je w różnych stylach i kolorach, aby pasowały do każdego rodzaju wnętrza.

W naszym asortymencie znajdują się także:
- biurka pod laptopa,
- stoliki pod laptopa.

Oferujemy produkcję mebli i foteli na zamówienie. Mamy możliwość zaprojektowania konstrukcji do postury Klienta.

Fotele posiadają podnóżki. Łuki siedziska są stworzone tak, aby siadanie było proste i wygodne. Ponadto zagłówek jest wykonany ze specjalnej pianki termoplastycznej, która dopasowuje się do głowy i karku.

Produkt z pewnością będzie idealnym rozwiązaniem dla tych z Państwa, którzy muszą pracować na laptopie, ale również dla osób, które lubią spędzić czas na graniu.

Zapraszamy do kontaktu z firmą AREK ze Skierniewic. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń