Platinum Dental Sp. z o.o.

Z uśmiechem Ci do twarzy

Stomatolodzy i protetycy
ul. Nehrebeckiego 2, 97-400 Bełchatów łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Platinum Dental Sp. z o.o.
ul. Nehrebeckiego 2, 97-400 Bełchatów łódzkie
NIP
7292707476
Telefon
Platinum Dental Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Platinum Dental Sp. z o.o. w Bełchatów
Platinum Dental to klinika stomatologiczna z Bełchatowa, w województwie łódzkim. Została założona w 2015 roku przez dwóch lekarzy stomatologów. Jest miejscem, gdzie diagnozowani i leczeni są pacjenci w każdym wieku.
Produkty i usługi
Zdrowie zębów powinno być priorytetem niezależnie od wieku. To bowiem od nich zależy zdrowie całego ciała i piękny uśmiech. Nie tylko po wystąpieniu symptomów bólowych, ale również regularnie, w celach kontrolnych, dobrze jest odwiedzić klinikę stomatologiczną. W Platinum Dental można poddać się kontrolom uzębienia i usunięciu osadu oraz kamienia nazębnego, które przez nawarstwianie prowadzą do bólu dziąseł i do ich krwawienia. W przypadku ich wystąpienia rozpoczynane jest leczenie z zakresu periodontologii. Działaniem profilaktycznym jest też lakierowanie zębów.

Platinum Dental w Bełchatowie oferuje również leczenie próchnicy, które polega na usunięciu chorych fragmentów uzębienia i wstawieniu w ich miejsce plomb. W poważniejszych wypadkach, po zajęciu miazgi zębowej, wdrażane jest leczenie kanałowe.

W niektórych przypadkach konieczne jest usunięcie zębów, a stomatolodzy z przychodni mają doświadczenie w usuwaniu zarówno zębów zatrzymanych, jak i uszkodzonych. Podejmują się też działania w takich dziedzinach stomatologii jak:
- protetyka,
- implantologia,
- stomatologia estetyczna,
- ortodoncja.

Protetyka polega na wstawianiu w miejsce po utraconych zębach specjalnych uzupełnień, np. koron, mostów i protez. Trwalszym sposobem na odbudowanie uzębienia jest wszczepienie implantu. Ładny uśmiech można też uzyskać poprzez prostowanie zębów aparatami ortodontycznymi i wybielanie zębów.

Więcej informacji dotyczących przychodni stomatologicznej znajduje się na stronie internetowej, natomiast wizyty należy rejestrować telefonicznie.
Zasięg działania
Firma Platinum Dental Sp. z o.o. z lokalizacji: Bełchatów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
T
S
Tomasz S
Bardzo dobry lekarz. Polecam. Tomasz.S

Słowa kluczowe