D.m. Techno Spaw Dominika Mądrzak

Usługi spawania i zgrzewania
97-403 Kącik 6 łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
D.m. Techno Spaw Dominika Mądrzak

Informacje

Opis działalności
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług spawalniczych. Posiadamy 4-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zleceń. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania, a także wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatni, a także właściciele przedsiębiorstw.
Produkty i usługi
Zakres naszych obowiązków obejmuje opracowywanie technologii spawania, przeprowadzanie szkoleń dla spawaczy, przeprowadzanie analiz spawalniczych i jakościowych, pomoc w doborze materiałów do spawania, a także pomoc w doborze odpowiednich materiałów do konstrukcji stalowej.

Dodatkowo zajmujemy się badaniem wizualnym spoin, a także służymy pomocą w uzyskaniu uprawnień spawalniczych. Specjalizujemy się również w ocenie technologiczności dokumentacji projektowej oraz kosztorysowaniu przeprowadzanych prac. Do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością.
Podczas przeprowadzanych szkoleń dla spawaczy zapewniamy materiały szkoleniowe i służymy doradztwem.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co pozwala nam na wielozadaniowość. Zajmujemy się też wykonywaniem nadzorów, które dotyczą rurociągów z tworzyw sztucznych, zgrzewanych gorącą płytą lub elektrooporowo.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania z Państwa strony, które dotyczą naszej działalności.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń