Elektronika Samochodowa i Użytkowa Tomasz Kopka

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
97-425 Kolonia Grabostów 34a łódzkie
(5 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Elektronika Samochodowa i Użytkowa Tomasz Kopka jest Stacje obsługi i warsztaty samochodowe. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Kolonia Grabostów w województwie łódzkim.
Z przedstawicielem firmy Elektronika Samochodowa i Użytkowa Tomasz Kopka możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 97-425 Kolonia Grabostów 34a. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Elektronika Samochodowa i Użytkowa Tomasz Kopka w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
J
Jacek
Polecam z czystym sumieniem. Nie rozumiem skąd poprzednie opinie. Moje auto było wcześniej u dwóch elektryków, żaden nie potrafił znaleźć przyczyny usterki. Dopiero Pan znalazł przyczynę, naprawił auto i wszystko mi wyjaśnił. Uważam, że Pan Tomasz posiada bardzo dużą wiedzę o elektronice i samochodach, potrafi trafnie zdiagnozować auto i przypadkiem nie uszkodzi czegoś innego naprawiając daną usterkę bo wie co robi. Słyszałem o Panu, że jest drogi, ale w każdym z warsztatów też musiałem zapłacić za naprawę i żałuję, że od razu mój samochód nie trafił do tego Pana
K
Klient
Tragedia!!!!!!! Żenada!!!!! Za podłączenie do komputera i sprawdzenie usterki - 100 zł (za nic) Za usunięcie błędów z licznika - 250 zł !!! Zasugerowana cena za wgranie map nawigacji 400 zł !!!!!! Z podkreśleniem, że TYLKO U TEGO PANA lub w SERWISIE AUTA jakby innych elektryków na świecie nie było!!!!! W Łodzi za podłączenie do komputera i nie naprawienie usterki 0 zł, za usunięcie błędów 30 zł za wgranie mi aktualnych map 130 złotych !!!!!! Radzę spaść na ziemię, a nie w ten sposób okłamywać ludzi i naciągać na dużą kasę!!!! Nie dajcie się nabrać tylko poszukajcie innych elektryków, którzy mają normalne ceny adekwatne do ich pracy!!!!
J
Jan
Żenująca obsługa, długi czas realizacji i absurdalnie wysokie ceny. Stanowczo nie polecam i odradzam nie dajcie się nabrać.
M
Mateusz
Szczerze jeszcze nigdy nie znalazłem gorszego mechanika. Ile potrwa naprawa? Ok 40min ile trwała naprawdę? Tydzień i nic nie ruszone. Tylko codziennie nie miałem czasu jutro będziecie tak na 100% bedzie i codziennie ta sama gadka. Jak był mi samochód potrzebny pojechałem odebrać nic nie ruszone i jeszcze tekst jaki ja niecierpliwy jestem (no tak na rzecz która powinna trwać ok 40min to powinienem sobie miesiąc zarezerwować chociaż też nie wiadomo czy by naprawił). Nie polecam i radzę omijać szerokim łukiem.
R
Robuś
Jednym słowem Magik!!!! Zrobi wszystko żadne auto nie ma dla tego pana tajemnic nawet w nocy przyjmie klienta z problemem
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.