Jerzy Szubert Dyliżans-Bus Przewóz Osób

Komfortowy i bezpieczny przewóz osób. Przewozy krajowe i zagraniczne autobusem.

Przewozy autokarowe
97-420 Osiny 23 łódzkie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
602 719 690
604888741

Jerzy Szubert Dyliżans-Bus Przewóz Osób

Informacje

Opis działalności
"Dyliżans-Bus Przewóz Osób" działa na rynku od 1990 roku. Siedziba firmy znajduje się we wsi Osiny w okolicy miejscowości Szczerców w województwie łódzkim. Jest to rodzinna firma założona przez Jerzego Szuberta obecnie kierowana przez Dominika Szuberta.
Produkty i usługi
Świadczymy usługi z zakresu komfortowego i bezpiecznego przewozu osób na terenie kraju i poza jego granicami. Z usług naszych przewozów korzystają takie firmy, jak: PGE SKRA Bełchatów, Knauf Bełchatów. Na naszą ofertę składa się wynajem autobusów od 9 do 59 osób. Oferujemy także transfery na lotnisko do Warszawy, Krakowa, Pyrzowic, Wrocławia, Poznania.

Posiadamy wszystkie wymagane dokumenty na prowadzenie transportu krajowego i międzynarodowego, wiedzę logistyczną oraz doświadczenie, które z roku na rok pozwoliło powiększać naszą flotę o coraz nowsze i bezpieczniejsze pojazdy. Dbamy o bezpieczeństwo dlatego nasze pojazdy regularnie przechodzą badania techniczne. Istotne jest dla nas przestrzeganie przepisów dotyczących ograniczeń czasu pracy kierowców.

W naszej ofercie znajdują się pojazdy:
- Mercedes,
- London Taxi,
- Audi A6,
- Volkswagen T5.

Dodatkowo, w naszej ofercie znajduje się londyńska taksówka, która często wybierana jest jako samochód pary młodej. Taksówka, ze względu na swój kształt, jest czymś niecodziennym na naszych drogach, a ponadto świetnie się prezentuje. Posiadamy dwie londyńskie taksówki: jedna w kolorze czarnym, a druga dwukolorowa. Do oferty samochodów dla pary młodej, dołączyło Audi A6.

Obsługujemy m.in.:
- imprezy integracyjne i szkoleniowe,
- wycieczki szkolne,
- przewozy pracownicze,
- pielgrzymki oraz przewozy zagraniczne.

Przy stałej współpracy oraz poza sezonem ceny oczywiście mogą być negocjowane.

Nasze pojazdy przystosowane są także do przewozu osób niepełnosprawnych. Posiadamy Karetki oraz BUSy do transportu osób niepełnosprawnych. Nasi pracownicy w bezpieczny sposób sprowadzą osobę niepełnosprawną z dowolnego piętra. Nie wiąże się to z dodatkowymi opłatami.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach:
łódzki wschodni, radomszczański, zduńskowolski, Łódź, wieluński, bełchatowski, łaski, pajęczański, pabianicki, piotrkowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń