Jerzy Szubert Dyliżans-Bus Przewóz Osób

Przewozy krajowe i międzynarodowe.

Przewozy autokarowe
97-420 Osiny 23 łódzkie
(4 opinie) napisz opinię
Jerzy Szubert Dyliżans-Bus Przewóz Osób

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Dyliżans-Bus znajduje się w Osinach, na terenie województwa łódzkiego. Specjalizujemy się w przewozie osób. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 1990 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Jerzy Szubert.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Dyliżans-Bus jest przewóz osób - zarówno krajowy, jak i międzynarodowy. Dysponujemy busami oraz autobusami, które są w stanie pomieścić od 9 do 59 osób. W naszej ofercie można znaleźć ich wynajem. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy transfer Klientów na lotnisko do Warszawy, Krakowa, Pyrzowic, Wrocławia, Poznania.

Obsługujemy również:
- imprezy integracyjne i szkoleniowe,
- wycieczki szkolne,
- przewozy pracownicze,
- pielgrzymki oraz przewozy zagraniczne.

Sporym zainteresowaniem wśród naszych Klientów cieszy się wynajem samochodu na ślub. Dysponujemy między innymi londyńskimi taksówkami, a także Audi A6. Uzupełnienie naszej oferty stanowi przewóz osób chorych oraz niepełnosprawnych - posiadamy specjalistyczne karetki. Dodatkowo nasi pracownicy są w stanie pomóc w bezpieczny sposób sprowadzić osobę niepełnosprawną z dowolnego piętra.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, zachęcamy również do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do współpracy z firmą Dyliżans-Bus.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
B
Bartosz
Nigdy się nie spóźniają. Zawsze w 100% realizują zamówienia.
M
Maciej
Jak transfer na lotnisko to tylko z Dyliżans-Bus. Polecam!
N
Natalia
Rzetelna firma. Przewozy realizowane zawsze na czas.
K
Kazik
Często korzystam z ich usług, kiedy jest potrzeba przewiezienia moich pracowników z jednej budowy na drugą. Są rzetelni i terminowi, polecam.