"Vertirol" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
ul. św. Floriana 12, 97-420 Szczerców łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)

Kontakt

Telefon
695 796 368
Adres korespondencyjny
ul. św. Floriana 12, 97-420 Szczerców łódzkie

Informacje

Firma "Vertirol" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe prowadzi działalność w branży Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Szczerców w województwie łódzkim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z "Vertirol" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe poprzez email: vertirol@poczta.onet.pl lub telefon: 695 796 368 .
Z przedstawicielem firmy "Vertirol" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 97-420 Szczerców ul. św. Floriana 12,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Większość firm działających w branży, świadczy działalność obejmującą, m.in:
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy "Vertirol" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
Monika
Duży wybór i faktycznie dobre podejście do klienta z tym, że ja byłam w tym drugim sklepie. Polecam.
J
Janek
Natrafiłem na Państwa firmę porównując oferty w internecie. Przekonaliście mnie swoim profesjonalnym podejściem do klienta oraz fachowym doradztwem. Polecam usługi tej firmy
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.