Mebl-Bart Bartłomiej Sobociński

Producent nietypowych mebli kuchennych

Meble kuchenne
97-410 Wolica 52 łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
502 492 801
Adres korespondencyjny
97-410 Wolica 52 łódzkie

Informacje

Opis działalności
Firma Mebl-Bart, której właścicielem jest Sobociński Bartłomiej, znajduje się w Wolicy, w powieciebełchatowskim, na terenie województwa łódzkiego. Przedsiębiorstwo od 2010 roku specjalizuje się w produkcji mebli na wymiar.
Produkty i usługi
Kuchnia to miejsce, gdzie spotyka się cała rodzina podczas przygotowywania lub spożywania posiłków, dlatego warto zadbać o to, a by było to miejsce estetyczne oraz funkcjonalne. Nasza firma wykona dla Państwa meble na wymiar, które w pełni będą spełniały Państwa oczekiwania pod każdym względem.

Jako firma Mebl-Bart specjalizujemy się w produkcji meli kuchenny, pokojowych oraz łazienkowych na wymiar. Meble stworzone przez naszą firmę charakteryzują się trwałością, funkcjonalności oraz stylem, który jest indywidualnie dobierany do mieszania lub domu.

W naszej ofercie znajda Państwo między innymi:

- meble łazienkowe,
- meble pokojowe,
- meble sypialniane,
- meble sakralne,
- szafy pod zabudowę,
- garderoba.

Meble na wymiar pomagają optymalnie wykorzystać wolą przestrzeń. Proponujemy również meble do biur oraz sklepów. Materiały, na jakich podstawie działamy są trwałe i odporne na wiele czynników mechanicznych. Dbamy o to, aby produkowane przez nas meble cieszyły Klientów przez wiele lat.

Posiadamy nowoczesne urządzenia, które pozwalają nam na realizacje wielu nietypowych projektów. Podczas tworzenia mebli wykorzystujemy wcześniej przygotowane projekty. W naszej ofercie znajdą Państwo meble wykończone na matowo lub wysoki połysk.

Uzupełnieniem naszej oferty jest pomoc podczas montażu zamówionych mebli. Chętnie pomożemy zamontować meble kuchenne, pokojowe, sypialniane oraz łazienkowe. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Mebl-Bart z Wolicy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe