StelMet Marcin Stelmasiak

Produkcja konstrukcji ze stali

Obróbka metali
ul. Sannicka 31, 99-320 Żychlin łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
665 727 587
Adres korespondencyjny
ul. Sannicka 31, 99-320 Żychlin łódzkie

Informacje

Opis działalności
StelMet to firma z Żychlina, w powiecie kutnowskim, w województwie łódzkim. Zakład należy do Marcina Stelmasiaka. Specjalnością firmy jest produkcja konstrukcji metalowych.
Produkty i usługi
Stal to wytrzymały materiał, dlatego można z niego produkować konstrukcje nośne, wykończenia i wyposażenie różnych obiektów oraz nieruchomości. Firmą, która używa stali w produkcji jest StelMet. W zakładzie stal jest starannie łączona spawami w większe konstrukcje i odpowiednio zabezpieczana przed działaniem warunków atmosferycznych. Metal poddawany jest też takiej obróbce jak cięcie i zaginanie, dzięki czemu tworzone są konstrukcje o różnych kształtach i wymiarach.

Produkcja prowadzona przez StelMet obejmuje m. in.:
-bramy posesyjne
-wiaty garażowe
-ogrodzenia

Kształt, wymiary i warianty kolorystyczne wykonanych elementów zależą od wyboru dokonanego przez zamawiającego. Jednak w każdym przypadku może być on pewny, że zlecenie zostanie wykona terminowo, a jego jakość będzie wysoka. Wraz z tym firma oferuje atrakcyjne ceny.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą przedsiębiorstwa StelMet, to najlepszym rozwiązaniem jest napisanie wiadomości mailowej albo zadzwonienie pod podany numer telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie, mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń