Serwis Domowy inż. Piotr Główczyński

Montujemy i serwisujemy instalacje grzewcze

Instalacja i serwis ogrzewania
99-350 Grodno 3 łódzkie
Poniedziałek 8:00 - 18:00
Wtorek 8:00 - 18:00
Środa 8:00 - 18:00
Czwartek 8:00 - 18:00
Piątek 8:00 - 18:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Serwis Domowy inż. Piotr Główczyński
99-350 Grodno 3 łódzkie
NIP
7752083848
Telefon
Może cię zainteresować
Serwis Domowy inż. Piotr Główczyński

Informacje

Opis działalności firmy Serwis Domowy inż. Piotr Główczyński w Grodno
W Serwisie Domowym inż. Piotra Główczyńskiego zajmujemy się montażem oraz serwisem wszelkiego rodzaju instalacji domowych już od 2012 roku. Nasza siedziba znajduje się w Grodnie na terenie województwa łódzkiego. Zapraszamy do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
W Serwisie Domowym inż. Piora Główczyńskiego działamy prężnie już od niemal dekady. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedstawicieli firm, takich jak punkty gastronomiczne, restauracje, hotele, sklepy czy biura. Udostępniamy także szereg udogodnień dla gospodarstw rolnych i ferm mlecznych. Oferujemy doradztwo w kwestii wyboru, montaż i serwis wszelkich instalacji ogrzewania. Obsługujemy również klimatyzację i instalacje wodno-kanalizacyjne.

Tworzymy projekt, zajmujemy się instalacją, a w przypadku jakichkolwiek problemów przeprowadzamy serwis kotłowni i ogrzewania podłogowego. Gwarantujemy, że świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie.

Nasza oferta obejmuje wiele urządzeń, takich jak:

- klimatyzatory ścienne,
- pompy ciepła,
- instalacje dojarek przewodowych,
- wentylacje wewnętrzne,
- instalacje gazowe,
- instalacje wodno-kanalizacyjne,
- instalacje HVAC.

Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie firm, które cieszą się dobrą opinią w branży. Współpracujemy z firmą STIBEL ELEKTRON w dziedzinie doboru i montażu pomp ciepła. Montujemy klimatyzacje takich marek, jak LG, DAIKIN i GREE. Jesteśmy odpowiedzialni za serwis gwarancyjny kotłów Brotje. Świadczymy także szeroką gamę usług z zakresu hydrauliki. Montujemy i serwisujemy pompy ciepła.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Serwis Domowy inż. Piotr Główczyński z lokalizacji: Grodno świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, mazowieckie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(2 opinie) napisz opinię
K
Krzysztof
Polecam ich do montażu pompy ciepła. Znają się na dostępnych modelach i szybko wybrali dla nas urządzenie dostosowane do możliwości technicznych obiektu. Pompa bez problemu ogrzewa cały dom.
M
Małgorzata
Firma Serwis Domowy pomogła nam w instalacji piecyka gazowego. Doradzili nam i wybraliśmy nowoczesny model kondensacyjny, który jest idealny do małych domków i bardzo sprawnie reguluje temperaturę. Serwisanci podłączyli wszystko prawidłowo, wykonali pierwsze uruchomienie i test szczelności instalacji.

Słowa kluczowe