Agnieszka Cieślińska Kancelaria radcy prawnego

Fachowe usługi doradztwa prawnego z różnych dziedzin

Radcy prawni
ul. Żółkiewskiego 5/2, 99-300 Kutno łódzkie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(4 opinie) napisz opinię
Telefon
508 132 367
242543486
Agnieszka Cieślińska Kancelaria radcy prawnego

Informacje

Opis działalności
Agnieszka Cieślińska jest właścicielką kancelarii radcy prawnego, której siedziba znajduje się w Kutnie, na terenie województwa łódzkiego. Zajmujemy się przede wszystkim świadczeniem doradztwa prawnego w zakresie różnych dziedzin prawa.
Produkty i usługi
Jako kancelaria radców prawnych specjalizujemy się w świadczeniu usług doradztwa prawnego w zakresie różnych dziedzin prawa. Posiadamy spore doświadczenie w branży, gdyż działalność rozpoczęliśmy już w 2008 roku.

Z naszych usług skorzystać mogą przede wszystkim przedsiębiorcy oraz organizacje społeczne i pożytku publicznego, ale również Klienci indywidualni. Staramy się odpowiednio doradzić w różnym zakresie dziedzin prawa oraz wszystkie sprawy, w które się angażujemy, pragniemy doprowadzić do pozytywnego końca.

Nasze usługi obejmują przede wszystkim sprawy pracownicze oraz sprawy oparte o Krajowy Rejestr Sądowy. Dodatkowo zajmujemy się obsługą korporacyjną firm, rozwiązywaniem sporów sądowych, a także windykacją należności.

Zatrudniamy wykwalifikowanych prawników. Odbyli oni aplikacje oraz posiadają stosowne wykształcenie i obszerną wiedzę w zakresie różnych dziedzin prawa. Ciągle staramy się studiować przepisy prawne, by jak najlepiej spełnić oczekiwania Klienta i jak najbardziej mu pomóc.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z kancelarią radcy prawnego w Kutnie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
R
Rafał
Posiadają obszerną wiedzę na temat prawa i spore doświadczenie w branży. Człowiek czuje się dużo pewniej z takim doradcą u boku.
J
Joanna
Zdecydowanie mogę polecić tę kancelarię. Widać, że zatrudnieni tam pracownicy wiedzą, co robią.
R
Robert
Z pewnością warto im zaufać. Niesamowicie angażują się w każdą sprawę i zawsze próbują doprowadzić ją do pozytywnego końca.
B
Bartosz
Jak najbardziej polecam tę kancelarię radców prawnych. Posiadają spore doświadczenie w branży oraz doskonale znają się na różnych dziedzinach prawa.