Peda Daniel Elektrotools

Sprzedaż elektronarzędzi i odzieży roboczej

Odzież robocza
ul. Chopina 2, 99-300 Kutno łódzkie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
725 466 994
242535005
Peda Daniel Elektrotools

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Daniel Peda i jestem właścicielem firmy ELEKTROtools, która znajduje się w Kutnie, w województwie Łódzkim. Prowadzę hurtownie z narzędziami i odzieżą roboczą. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Hurtownia ELEKTROtools dostarcza elektronarzędzia pracownikom wielu branż. Współpracujemy z firmą Proline, dzięki czemu mamy dostęp do najnowszych produktów w relatywnie niskich cenach. Współpraca daje także możliwość doradztwa z obu stron oraz wyboru narzędzi spośród szerokiego asortymentu.

W naszym sklepie zamówicie Państwo wyroby niekatalogowe dostosowane specjalnie do waszych potrzeb. W ofercie posiadamy towary producentów krajowych i zagranicznych. Udostępniamy ok. 7000 produktów. Są to m.in.:
- wkrętarki,
- szlifierki,
- wiertarki,
- młoty udarowe,
- lakiery,
- farby.

Posiadamy również materiały budowlane i artykuły ogrodnicze. Uzupełnieniem asortymentu są gwoździe, śruby i kołki.

Polecamy naszą odzież ochronną iroboczą, szafy pracownicze, czyściwa, meble biurowe, kraty WEMA, wyroby hutnicze, rusztowania, zestawy kołowe i środki ochrony indywidualnej.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo narzędzia pomiarowe, tnące, łączące i glazurnicze. Posiadamy też taśmy, piły, młotki i artykuły ścierne.

Służymy doradztwem i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszych produktów. Zapraszamy do odwiedzenia hurtowni z narzędziami ELEKTROtools w Kutnie.

Więcej informacji o produktach można znaleźć na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Łódź

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
adam
Szeroki asortyment, po narzędzia tylko tam! Zawsze doradzą.