Pc Doktor Paweł Buczek

Sprzedaż i naprawa komputerów w pełnym zakresie

Serwis komputerów
ul. Długosza 19, 99-300 Kutno łódzkie
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota 09:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
(2 reviews) napisz opinię
Pc Doktor Paweł Buczek
ul. Długosza 19, 99-300 Kutno łódzkie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
243554747
Pc Doktor Paweł Buczek

Informacje

Opis działalności firmy Pc Doktor Paweł Buczek w Kutno
PC Doktor Komputery zajmuje się naprawą komputerów. Siedziba działalności mieści się w Kutnie. Właścicielem jest Paweł Buczek, który zachęca do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
PC Doktor Komputerowy działa już od 2010 roku. Głównym profilem działalności jest sprzedaż i naprawa sprzętu komputerowego. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w serwisie komputerów stacjonarnych, notebooków oraz laptopów. W zakres czynności naprawczych wchodzą między innymi odzyskiwanie utraconych danych z dysków twardych i pamięci przenośnych, usuwanie wirusów, instalacja systemów i oprogramowania oraz konfiguracja i personalizacja ustawień systemu operacyjnego. PC Doktor Komputery specjalizuje się w urządzeniach takich marek jak Acer, Asus, HP, LG, Fujitsu-Siemens, Samsung i Toshiba.

Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom gwarantują najwyższą jakość usług, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku oraz krótkie terminy realizacji zleceń.

W razie pytań, czy wątpliwości zachęca się Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.
Certyfikaty

Opinie

(2 reviews) napisz opinię
C
Chrystian
Ten serwis mnie uratował, kiedy mój komputer firmowy się zepsuł. Nie udało się go naprawić, ale jakimś cudem odzyskali dla mnie dane.
E
J
Edward Jędrzejczak-Kutno-
Profesjonalna i b. szybka i niedroga usługa. Polecam, warto korzystać.