Jd Serwis s.c. Jerzy Kasprowicz, Dariusz Kasprowicz

Doradztwo w zakresie maszyn do produkcji opakowań

Serwis i części do maszyn budowlanych
ul. Korczyńskiego 18, 99-300 Kutno łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
609 900 225
Adres korespondencyjny
ul. Korczyńskiego 18, 99-300 Kutno łódzkie

Informacje

Opis działalności
JD Serwis to firma, która powstała w 2003 roku. Nasza siedziba znajduje się na terenie województwa łódzkiego, w miejscowości Kutno. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie naprawy i serwisowania maszyn do produkcji i przetwórstwa tektury.
Produkty i usługi
Przemysł związany z opakowaniami tekturowymi w Polsce prężnie się rozwija. Na rynku przybywa coraz więcej firm specjalizujących się w produkcji tektury. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, powstała firma JD Serwis, która profesjonalnie zajmuje się kompleksowym doradztwem w tym zakresie i opieką nad maszynami służącymi do produkcji opakowań tekturowych.

Świadczymy usługi takie jak:
- montaż,
- demontaż maszyn
- naprawa maszyn,
- bieżąca konserwacja.
Jesteśmy ekspertem w tej branży i chętnie podejmujemy się nawet skomplikowanych napraw maszyn do produkcji i przetwórstwa papieru.

Ponadto nasza oferta obejmuje demontaż maszyn wykorzystywanych do produkcji opakowań tekturowych. Jak również montaż i odpowiednie ustawienie maszyny. Nasi zleceniodawcy mogą liczyć na fachowe doradztwo w tym zakresie. Podpowiemy jaki rodzaj maszyny będzie korzystnym rozwiązaniem w danej sytuacji.

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, polegających na konserwacji i regeneracji maszyn. Udzielamy Gwarancji na każdą naprawę wykonywaną przez nas.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą JD Serwis z Kutna.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń