Tad Bud Usługi ogólno-budowlane Tadeusz Wojtera

Profesjonalne wykonawstwo usług budowlanych i remontowych

Budowa i wykończenia pod klucz
os. Łąkoszyn 8/8, 99-300 Kutno łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
601 263 046
Adres korespondencyjny
os. Łąkoszyn 8/8, 99-300 Kutno łódzkie

Informacje

Opis działalności
Firma Tad Bud została założona już jakiś czas temu. Jej właścicielem jest Tadeusz Wojtera, a nasza siedziba zlokalizowana jest w Kutnie, na terenie województwa łódzkiego. Posiadamy spore doświadczenie i wiedzę, które to przekuwaliśmy w rozwój działalności.
Produkty i usługi
Przede wszystkim zajmujemy się wykonawstwem szeroko pojętych usług budowlanych. Działamy na rynku już od jakiegoś czasu, w trakcie którego zdołaliśmy zanalizować branżę i dostosować się do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nasza oferta to głównie:
- zakładanie stolarki budowlanej,
- prace wykończeniowe,
- wyrównywanie terenu,
- przebudowa ogrodu,
- usługi budowlane,
- prace remontowe,
- aranżacje wnętrz.

Zakładanie stolarki budowlanej jest jedną z naszych podstawowych usług. Tworzymy drewniane elementy wykończeniowe do mieszkań. Są to produkty wysokiej jakości, wykonywane z solidnego drewna dostarczanego nam przez zaufanych dostawców. Dzięki temu mamy gwarancję ich trwałości. Elementy te mają wiele zalet, gdyż materiał ich wykonanie powoduje, iż są one dźwiękochłonne, sprężyste oraz doskonale izoluje ciepło.

Kadra pracownicza firmy Tad Bud to odpowiednio przeszkolone i wykwalifikowane osoby, które ponadprzeciętnie znają się na swoim zawodzie, gdyż wykonują go już od wielu lat. Podczas pracy korzystają też ze specjalistycznych maszyn i narzędzi, co znacznie ją ułatwia. Gwarantujemy terminową realizację, wysoką jakość i atrakcyjne ceny.

W razie pytań zachęcamy kontaktu czy do odwiedzenia siedziby w Kutnie i zapraszamy do podjęcia współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie, mazowieckie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń