Agromarket

Sprzedaż ciągników, kombajnów i przyczep rolniczych

Hurtownie rolnicze
ul. Sklęczkowska 51, 99-300 Kutno łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Agromarket

Informacje

Opis działalności
Agromarket to firma z główną siedzibą w Jaryszkach niedaleko Poznania oraz z kilkoma filiami w innych miejscach Polski, w tym w Kutnie, w województwie łódzkim. Zajmuje się sprzedażą maszyn rolniczych uznanych producentów polskich i zagranicznych. Prowadzi działalność handlowo-usługową od 1993 roku.
Produkty i usługi
Tym, co wyróżnia Agromarket na tle konkurencji, jest kompleksowe podejście do spraw rolniczych. Tutaj można zakupić maszyny, kupić do nich części zamienne i ogumienie oraz zlecić naprawę. Wszystko to przy zachowaniu konkurencyjnych cen, udzielaniu fachowych porad i szybkim realizowaniu usług.

Klienci prowadzący gospodarstwa rolne mogą kupić od firmy Agromarket nowe i używane maszyny rolnicze, szczególnie ciągniki. Do ciągników można dokupić przyczepy, kosiarki oraz opryskiwacze i rozrzutniki obornika. Oczywiście dostępne są też brony w różnych wersjach, w tym talerzowe, pługi, pogłębiacze oraz kultywatory. Przedsiębiorstwa ma w ofercie kombajny i specjalne przystawki do zbierania kukurydzy i słoneczników. Inne pojazdy, które są tu sprzedawane to:
-paszowozy,
-wozy asenizacyjne,
-separatory do ziarna,
-przenośniki taśmowe,
-rozdrabniacze,
-zgniatacze,
-przetrząsacze,
-zgrabiarki,
-owijarki,
-ładowarki.

W tym ostatnim przypadku teleskopowe i przegubowe.

Po więcej informacji związanych z maszynami sprzedawanymi przez Agromarket oraz w celu poznania usług serwisowych najlepiej zadzwonić albo napisać maila. Można też wejść na stronę internetową przedsiębiorstwa.
Marki i specjalizacje
Firma sprzedaje maszyny różnych marek, w tym Deutz-Fahr, Lamborghini, Hardi, Kongskilde, Metaltech, Kverneland, Sipma i Pronar.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń