Agromarket

Sprzedaż i naprawa maszyn rolniczych

Serwis sprzętu rolniczego
ul. Sklęczkowska 51, 99-300 Kutno łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Agromarket

Informacje

Opis działalności
Agromarket to firma, która od początku działalności w 1993 roku skupia się na dostarczaniu klientom najlepszych rozwiązań przeznaczonych do użytkowania w gospodarstwach rolnych. Niedaleko Poznania, w Jaryszkach jest jej główna siedziba, w Kutnie, w województwie łódzkim jedna z kilku filii.
Produkty i usługi
Wytrzymałe, konkurencyjne cenowo i funkcjonalne. Takie są maszyny rolnicze sprzedawane przez Agromarket. Firma oferuje zarówno nowe, jak i używane pojazdy, które sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach. Przykładem są ciągniki rolnicze Deutz-Fahr i Lamborghini. Można do nich zakupić ładowacze czołowe, przyczepy klasyczne i samozbierające oraz inne urządzenia współpracujące z traktorami. Oferta Agromarket obejmuje:
-paszowozy,
-wozy asenizacyjne,
-separatory do ziarna,
-przenośniki taśmowe,
-rozdrabniacze,
-zgniatacze.
-ładowarki teleskopowe,
-ładowarki przegubowe,
-siewniki,
-opryskiwacze.

Dostępne są też zbieracze kamieni, przystawki do zbioru słoneczników, zboża i kukurydzy oraz brony talerzowe i kultywatory. Oczywiście sprzedawane są też kombajny zbożowe, rozrzutniki obornika, przetrząsacze, zgrabiarki i owijarki.

W gospodarstwach oraz do koszenia boisk i poboczy dróg przydają się też kosiarki, w tym kosiarki bijakowe, bębnowe i dyskowe. Poza tymi maszynami komunalnymi dostępne są również pługi śnieżne i zamiatarki do ulic.

Do wszystkich pojazdów, szczególnie ciągników, można dokupić części zamienne i ogumienie. Firma służy też pracami serwisowymi w ramach gwarancji i po jej zakończeniu. Możliwe jest wykonywanie napraw na miejscu u klientów oraz w hali należącej do przedsiębiorstwa.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie przygotowanej przez Agromarket. Więcej znajduje się na stronie internetowej.W razie pytań można też napisać maila albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe