Zorina Sp. z o.o.

Hurtowa dystrybucja nabiału

Hurtownie nabiału
ul. Toruńska 22, 99-300 Kutno łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zorina Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Zorina jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w hurtowej dystrybucji nabiału. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Kutnie w województwie Łódzkim. Zakład funkcjonuje na rynku już od 1999 roku.
Produkty i usługi
Nabiał jest produktem, który wspomaga rozwój człowieka już od najmłodszych lat. To właśnie dzięki niemu w znacznym stopniu wpływamy na budowę kości. Produkty oferowane przez hurtownię Zorina pochodzą od znanej i polecanej marki. Właściciel osobiście przekonał się, że w momencie produkcji nabiału, nie są do nich dodawane żadne konserwanty.

Hurtownia w swoim asortymencie posiada produkty do kawy oraz różnego rodzaju napoje i jogurty. Dostępność towarów stoi na najwyższym poziomie, aby na bieżąco realizować potrzeby Klientów. Czas realizacji zamówienia jest skrócony do minimum.

Korzystając z usług przedsiębiorstwa Zorina, mają Państwo możliwość zakupu między innymi takich produktów jak:

- mleka,
- śmietany i śmietanki,
- produkty bez laktozy,
- masła,
- sery i twarogi,
- produkty fermentowane,
- produkty eksportowe,
- produkty dla zwierząt.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej producenta, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o oferowanych przez hurtownię produktach. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego i bezpośredniego przejrzenia oferty w magazynie firmy w Kutnie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń