Twój Gaz Arkadiusz Harlej

Butle z gazem 11 kg - dowóz, montaż, serwis

Gaz ziemny
99-307 Wola Raciborowska 7 łódzkie
(5 opinii) napisz opinię
Twój Gaz Arkadiusz Harlej

Informacje

Opis działalności
Firmę Twój Gaz działa w Woli Raciborowskiej, na terenie województwa łódzkiego. Oferujemy sprzedaż butli z gazem, razem z dowozem i montażem. Działamy pod kierownictwem Arkadiusza Harlej. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Ofertę firmy Twój Gaz przygotowaliśmy z myślą o mieszkańcach, właścicielach punktów gastronomicznych, czy zakładach przemysłu spożywczego. Dostarczamy butle gazowe na zamówienie w ilościach detalicznych i hurtowych.

W naszym asortymencie znajdują się między innymi:
- butle do mieszkań i domów jednorodzinnych,
- butle dla hoteli,
- butle dla restauracji,
- butle do piecyka.

Sprzedajemy butle o pojemności 11 kg razem z dostawą i montażem. Do naszych usług należy również instalacja kuchenki gazowej i podbijanie gwarancji po zakończeniu usługi. Oferujemy także podłączenie piecyka gazowego, wymianę reduktorów i dysz.

Dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów za każdym razem, gdy podłączamy butle, sprawdzamy stan techniczny instalacji gazowej.

Butle z gazem, które sprzedajemy, posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa i jakości. Butle są szczelne i podłączane przez wykwalifikowanych serwisantów.

Jesteśmy dostępni przez 7 dni w tygodniu! Wystarczy jeden telefon, a my dostarczymy butlę do prywatnego mieszkania lub firmy.

Zapraszamy do kontaktu - firma Twój Gaz.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kutnowski

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
Ł
Łukasz
Gaz, który sprzedają, jest dobrej jakości. W porównaniu do cen rynkowych to kwota za butle nie jest wygórowana. Polecam.
D
Daria
Z czystym sumieniem polecam ta firmę miła i profesjonalna obsługa, zamawiam u nich od samego początku i gaz starcza na długo do tego cena jest przestępna.
C
Czarus432
Kupujemy od nich gaz, bo mają naprawdę dobre ceny. Poza tym butle są zawsze odpowiednio zabezpieczone.
I
Iga
Serdecznie polecam bardzo miła obsługa szybka dostawa jak i również polecam do naprawy kuchni gazowej.
P
Przemek
Firma dostarcza butle gazowe dla naszej restauracji. Używamy ich od dłuższego czasu i jesteśmy zadowoleni. Zawsze zamawiamy usługę sprzedaży z transportem i montażem, żeby wiedzieć, że wszystko podłączone jest jak należy. Cena za usługi przystępna.