Twój Gaz Arkadiusz Harlej

Montaż kuchenek, sprawdzanie szczelności instalacji gazowych, serwis

Usługi gazownicze
99-307 Wola Raciborowska 7 łódzkie
(2 opinie) napisz opinię
Twój Gaz Arkadiusz Harlej

Informacje

Opis działalności
Twój Gaz to firma z Woli Raciborowskiej, w województwie łódzkim. Zajmujemy się usługami gazowniczymi. Dostarczamy butle z gazem, zapewniamy usługi serwisowe i naprawę. Wszystkie prace realizujemy pod kierownictwem Arkadiusza Harlej. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Jeżeli potrzebujecie Państwo natychmiastowej dostawy gazu, zapraszamy do kontaktu! Jako firma Twój Gaz zajmujemy się dowozem butli przez siedem dni w tygodniu. W naszym asortymencie znajduje się wysokiej jakości gaz, z certyfikatami bezpieczeństwa.

Oferujemy nie tylko dostawę własnym środkiem transportu, ale również podłączenie butli! Każdorazowo podczas podłączania butli oferujemy również przegląd instalacji gazowej pod kątem bezpieczeństwa i sprawności technicznej.

Do naszych usług należy także:
- montaż kuchenek gazowych,
- wystawianie gwarancji po montażu kuchenki gazowej.
- wymiana dysz,
- wymiana reduktorów,
- sprzedaż akcesoriów do instalacji gazowych.

Niezależnie od tego, czy zamawiacie Państwo gaz do swojego mieszkania, czy firmy, jakość oferowanego przez nas produktu pozwoli na bezpieczne użytkowanie butli.

Obsługujemy Klientów z okolicznych miejscowości. Wystarczy jeden telefon, a my zjawimy się na miejscu. Zapraszamy do kontaktu - firma Twój Gaz.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kutnowski

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
D
Daria
Polecam szybką dostawa i profesjonalna obsługa
I
Iga.
Serdecznie polecam bardzo miła obsługa, szybka dostawa gazu jak i równiez polecam ta formę do naprawy kuchenki. Jestem bardzo zadowolona z tej firmy.