Pryzmat Jarosław Grochowski

Zakład Produkcji Opakowań!

Drukarnie i poligrafia
26-315 Fryszerka 15 łódzkie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
609 675 974
609675974
pryzmat.fm@interia.pl
609675201
Pryzmat Jarosław Grochowski

Informacje

O nas
Firma PRYZMAT specjalizuje się w produkcji opakowań kartonowych z tektur falistych i litych. Oprócz opakowań standardowych na życzenie wykonujemy również produkty nietypowe. Obecność klienta oraz konsultacje przed i w trakcie produkcji opakowań kartonowych są dla nas wyjątkowo istotne. Wykwalifikowana kadra chętnie odpowie na wszelkie pytania dotyczące procesu powstawania wyrobu oraz pomoże Państwu dobrać odpowiedni rodzaj opakowania kartonowego, zgodny z indywidualnymi potrzebami.

Szeroki asortyment pudeł uzupełniają tektury dwuwarstwowe oraz folia stretch.

Nasza oferta obejmuje również torby papierowe – z indywidualnymi nadrukami lub bez. W zależności od potrzeb i wielkości zamówienia proponujemy zadruk zarówno offsetowy, jak i fleksograficzny.

Surowce stosowane do produkowanych przez nas opakowań kartonowych są ekologiczne i całkowicie biodegradowalne.

Jeśli poszukują Państwo rzetelnego kontrahenta, który każde zamówienie potraktuje priorytetowo, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego.
Opis działalności
Firma PRYZMAT specjalizuje się w produkcji opakowań kartonowych z tektur falistych i litych. Oprócz opakowań standardowych na życzenie wykonujemy również produkty nietypowe. Jeśli poszukują Państwo rzetelnego kontrahenta, który każde zamówienie potraktuje priorytetowo, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego.
Produkty i usługi
PUDEŁKA

Oferujemy opakowania z tektur falistych i litych. Świadczymy pomoc w doborze odpowiedniego pudełka w zależności od rodzaju pakowanego produktu. Zajmujemy się przygotowaniem wykrojników, doborem materiału i opracowaniem atrakcyjnej szaty graficznej. Dysponujemy także gotowymi wykrojnikami do produkcji opakowań m.in. na artykuły spożywcze oraz materiały eksploatacyjne do drukarek (tonery, kartridże).

• Pudełka klapowe
• Opakowania fasonowe
• Opakowania kaszerowane
• Opakowania dostępne od ręki

PRZEKŁADKI, NAROŻNIKI

Narożniki tekturowe służą do zabezpieczania i stabilizacji zewnętrznych krawędzi pudeł, palet bądź towaru podczas transportu, umożliwiając zachowanie estetycznego wyglądu pudełka lub opakowania. Ponadto dają możliwość lepszego wykorzystania obszaru przeznaczonego do magazynowania lub przewożenia. Narożniki mogą być wykorzystywane wielokrotnie lub stosowane jednorazowo. Przekładki tekturowe minimalizują ewentualne pęknięcia i rysy na delikatnych towarach.

TORBY PAPIEROWE

Są uniwersalnym rozwiązaniem wykorzystywanym przez wszystkie branże i znakomitym nośnikiem reklamy. Na torbie papierowej można w łatwy sposób promować produkty i usługi. Jako producent oferujemy różne rodzaje i wielkości toreb papierowych z możliwością dowolnego wykończenia. Podstawowy typ w kolorze szarym (Kraft), w wersji bez uchwytów, może spełniać rolę worka papierowego używanego np. do pakowania artykułów spożywczych.

TEKTURA

W naszej ofercie posiadamy arkusze tektur falistych o dowolnych wymiarach.

Rodzaje tektur falistych:

Tektura trzywarstwowa
fala E – fala o wysokości ok. 1,5 mm (mikrofala)
fala B – fala o wysokości ok. 2,8 mm
fala C – fala o wysokości ok. 3,7 mm

Tektura pięciowarstwowa
fala EB – fala o wysokości ok. 4,3mm
fala BC – fala o wysokości od 6,5 mm

Folia stretch stabilizuje transportowane towary, ochrania opakowania kartonowe przed wypłowieniem i zanieczyszczeniami oraz zabezpiecza je przed wilgocią, deszczem i nieprzyjaznymi warunkami atmosferycznymi.
Marki i specjalizacje
- Pudełka
- Przekładki, narożniki
- Torby papierowe
- Tektura
- Folia

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń