Kompas Usługi Geodezyjne Geodeta Łukasz Gwadera

Wykonujemy wszelkiego rodzaju usługi z zakresu geodezji i GIS

Geodezja
ul. Biernackiego 5, 26-300 Opoczno łódzkie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kompas Usługi Geodezyjne Geodeta Łukasz Gwadera

Informacje

Opis działalności
W Kompas działamy na rynku w sektorze geodezji od 2010 roku, jednak nasza kadra posiada dłuższe doświadczenie. Wcześniej współpracowaliśmy renomowanymi firmami w branży, takimi jak GEOGRAM, TPI, czy też INTERGRAPH, z którymi w dalszym ciągu utrzymujemy kontakt. Nasza siedziba znajduje się w Opocznie, w województwie łódzkim, a założycielem naszej firmy jest Łukasz Gwadera. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W Kompas działamy na rynku w sektorze geodezji w aktualnym stanie już od przeszło dekady. Nasza kadra pracownicza zdobywała jednak doświadczenie w zawodzie jeszcze wcześniej, współpracując w zakresie geodezji i GIS z takimi renomowanymi firmami jak Intergraph, Georam i TPI. To doświadczenie, wraz z systematycznie aktualizowanym zaawansowanym technicznie sprzętem, pozwalają nam na sprostanie nawet najbardziej wymagającym Klientom. W pracy kieruje bowiem nami przede wszystkim zadowolenie Klienta. Przeprowadzając więc wszelkiego rodzaju prace geodezyjne, przykładamy dużą wagę do szczegółów, co w tym zawodzie jest niezbędne. Wszystkie wykonywane przez naszą firmę zlecenia realizowane są zgodnie z ustalonymi wcześniej wytycznymi i harmonogramem.

Przede wszystkim, zajmujemy się geodezyjnym wsparciem inwestycji, w co wchodzą takie usługi jak między innymi:

- sporządzanie modeli i map w formacie 3D,
- sporządzanie map do celów projektowych,
- pomiary realizacyjne i tyczenia obiektów budowlanych,
- przeprowadzanie pomiarów powierzchni i objętości,
- geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza,
- opracowanie Standardu Gromadzenia Danych o Nieruchomościach GDDKiA,
- a także usługi z zakresu podwykonawstwa geodezyjnego.

W naszej firmie zajmujemy się też pełną obsługą Klientów w zakresie spraw geodezyjno-prawnych, bierzemy więc na siebie takie formalności jak sporządzanie dokumentacji do celów prawnych, czy też inwestygacja stanu prawnego nieruchomości. Przeprowadzamy również wznowienia znaków granicznych i podziały nieruchomości.

Poprzez wykorzystanie zaawansowanych technicznie urządzeń i oprogramowania, jesteśmy w stanie użyć pozyskanych przez nas danych przestrzenne do utworzenia geograficznych baz danych.

W celu uzyskania większej ilości szczegółów na temat oferty firmy Kompas zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kłodzki, opoczyński, przysuski, tomaszowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

mapy,
GIS,