Carbo FH Karbownik S.

Wysokojakościowa stal w pierwszym i drugim gatunku

Stal i wyroby stalowe
26-300 Wola Załężna 57 łódzkie
(2 opinie) napisz opinię
Carbo FH Karbownik S.

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy firmą sprzedającą stal w pierwszym oraz drugim gatunku o nazwie Carbo FH. Jej właścicielem jest Seweryn Karbownik, a nasza siedziba znajduje się w miejscowości Wola Załężna, na terenie województwa łódzkiego.
Produkty i usługi
Zajmujemy się przede wszystkim tworzeniem oraz późniejszą sprzedażą różnego rodzaju wyrobów stalowych. Podczas wykonywania swoich zadań korzystamy wyłącznie z najlepszych materiałów, co przekłada się bezpośrednio na jakość wykonanych produktów. Zależy nam na Państwa satysfakcji.

W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć między innymi stal w pierwszym oraz drugim gatunku. Tworzymy także różnego rodzaju elementy kute oraz konstrukcyjne, elementy techniki zamocowań, panele ogrodzeniowe wykonane ze stali, a nawet wyroby stalowe ze stali nierdzewnej czy kwasoodpornej.

Dodatkowo prowadzimy sprzedaż różnego rodzaju materiałów budowlanych. Zaliczamy do tego na przykład styropian, samą stal, papy dachowe oraz stal budowlaną. Spawacze mogą się u nas także zaopatrzyć w gazy techniczne oraz spawalnicze, do których zaliczamy tlen, azot, bądź argon.

Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy zawsze służą doradztwem i pomogą w wyborze odpowiedniego produktu. Pragniemy utrzymywać dobre stosunki z Klientami, by każda ze stron skorzystała na dokonanej transakcji.

Zapraszamy do odwiedzenia siedziby firmy Carbo w Woli Załężnej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie, łódzkie, mazowieckie, świętokrzyskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
E
Edek
Wykonywali u mnie ogrodzenie ze stali. Sumiennie i profesjonalnie zrealizowali to zlecenie, a ja jestem zadowolony z okazanej jakości.
E
Eryk
Proponowane przez nich wyroby stalowe nie pozostawiają zbyt wiele do życzenia. Zamówiłem u nich panele ogrodzeniowe i zdecydowanie nie żałuję.