Auto Naprawa Total Car Piotr Tyczyński

Jesteśmy profesjonalnym warsztatem samochodowym

Stacje diagnostyczne i przeglądy techniczne
ul. Pabianicka 39, 95-082 Chechło Pierwsze łódzkie
Poniedziałek 8:00 - 18:00
Wtorek 8:00 - 18:00
Środa 8:00 - 18:00
Czwartek 8:00 - 18:00
Piątek 8:00 - 18:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(4 reviews) napisz opinię
Auto Naprawa Total Car Piotr Tyczyński
ul. Pabianicka 39, 95-082 Chechło Pierwsze łódzkie
NIP
7311871410
Telefon
Auto Naprawa Total Car Piotr Tyczyński

Informacje

Opis działalności firmy Auto Naprawa Total Car Piotr Tyczyński w Chechło Pierwsze
W Firmie Auto Naprawa Total Car zajmujemy się naprawianiem samochodów i pojazdów do 3,5 tony już od wielu lat. Nasza siedziba znajduje się w Chechle Pierwszym na terenie województwa łódzkiego, a założycielem jest Piotr Tyczyński. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
Wiemy, jak ważne jest, aby każdy samochód był w pełni sprawny, dlatego nasz zakład mechaniki Total Car wychodzi naprzeciw z szeroką ofertą rzetelnych i niedrogich napraw samochodowych. Jesteśmy profesjonalnym warsztatem samochodowym, oferującym kompleksowe usługi mechaniczne dla wszystkich modeli samochodów osobowych oraz busów ważących do 3,5 tony.

Nasza oferta jest dostępna zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Naprawa samochodów nie ma przed nami żadnych tajemnic, jesteśmy w tej dziedzinie najlepsi na rynku. Wierzymy, że tylko odpowiednio wykwalifikowani fachowcy są w stanie dobrze wyremontować samochód, dlatego zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów. Jako dobry mechanik pozostajemy z naszymi klientami w stałym kontakcie a naszym największym sukcesem są wracające do nas osoby, które cenią sobie wysoki poziom naszych usług.

To dla Państwa cały czas się rozwijamy oraz poszerzamy zakres usług. Inwestujemy w dobry sprzęt, specjalistyczne produkty oraz urządzenia pozwalające wykonać nawet najtrudniejsze naprawy. Zajmiemy się samochodem w pełnym zakresie, tak aby pozytywnie przeszedł badania na stacji kontroli pojazdów.

Wyróżniamy się szerokim zakresem usług naprawczych, takich jak:

- naprawa samochodów osobowych oraz busów do 3.5 tony,
- naprawa zawieszenia samochodowego,
- naprawa hamulców oraz wymiana klocków hamulcowych,
- naprawa i wymiana sprzęgła,
- naprawa układu wydechowego,
- naprawa silnika oraz skrzyni biegów.

Dodatkowo oferujemy wymianę części samochodowych takich jak wahacze, rozrządy, skrzynie biegów, czy też tłumiki.

Zapraszamy do kontaktu osoby szukające niezawodnego automechanika, który sprawnie naprawi samochód. Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach 08.00 - 18.00, a nasz warsztat znajduje się w Pabianicach, w województwie łódzkim.
Zasięg działania
Firma Auto Naprawa Total Car Piotr Tyczyński z lokalizacji: Chechło Pierwsze świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pabianicki

Opinie

(4 reviews) napisz opinię
B
Basia
Wymienili mi całe zawieszenie w samochodzie. Teraz nic mi nie stuka podczas jazdy nawet na koleinach. Fachowcy.
M
Małgosia
Naprawili skrzynię biegów w starej Toyocie. Cała usługa bardzo mi się opłacała. Dziękuję.
I
Ireneusz
Naprawiam w Total Car auta od lat. Zawsze wszystkie naprawy wykonują szybko i mają korzystne ceny. To bardzo uczciwi mechanicy.
F
Fabian
Świetny warsztat samochodowy. Wymieniają mi regularnie wszystkie płyny, oleje i filtry. Podpowiadają, kiedy warto zrobić następną wymianę. Są nastawieni na spełnienie oczekiwań klienta.