Promesso Krzysztof Pik

Solidnie wykonane paski skórzane oraz biżuteria.

Sprzedaż wysyłkowa
ul. Polna 15, 95-081 Dłutów łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Promesso Krzysztof Pik

Informacje

Opis działalności
Specjalnie dla naszych klientów staramy się nadążać za trendami i oferować szeroki wybór galanterii. Firma Promesso istnieje na rynku od 1999 roku. Jej właścicielem jest Krzysztof Pik, a nasza siedziba znajduje się w Dłutowie, na terenie województwa łódzkiego.
Produkty i usługi
W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele ciekawych rozwiązań w zakresie galanterii skórzanej. Sprzedajemy wiele pasków damskich czy męskich z różnymi rodzajami klamer. Każdemu Klientowi oferujemy korzystne warunki współpracy, a także udzielimy informacje odnośnie cen detalicznych i hurtowych.

Wszystkie zawarte w naszym asortymencie produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zapewniają nam je renomowani dostawcy, a dzięki temu mamy pewność, że oferowane towary będą naprawdę wysokiej jakości. Służymy doradztwem odnośnie wyboru odpowiednio dostosowanego do potrzeb towaru.

Nasza oferta to:
- paski męskie i damskie,
- biżuteria sztuczna,
- zegarki,
- paski z metalowymi i złotymi klamrami,
- wyroby galanteryjne,
- biżuteria damska,
- szelki.

Dodatkowo możemy Państwu zapewnić wiele ciekawych projektów portfeli zarówno męskich, jak i damskich. Są one solidnie wykonane, przez co zachowają swoją funkcjonalność przez długi okres. Posiadamy w ofercie także różne rodzaje dodatków do ubrań czy kreacji, jak bransolety, kołnierzyki czy paski skóropodobne.

Zachęcamy do podjęcia współpracy z firmą Promesso z Dłutowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń