Digger Service

Tulejowanie otworów wytaczarką przenośną

Serwis i części do maszyn budowlanych
95-200 Hermanów 1a łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
607 576 096
Adres korespondencyjny
95-200 Hermanów 1a łódzkie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Firma Digger Service świadczy najwyższej jakości usługi tulejowania i wytaczania. Siedzibą firmy jest Hermanów, w województwie łódzkim. Swoją działalność prowadzimy od 2007 roku. Właścicielem firmy jest Marcin Cander.
Produkty i usługi
Swoje usługi świadczymy przy pomocy specjalistycznych, przenośnych urządzeń. Wytaczarko-napawarki sterowane są elektronicznie. Jesteśmy w stanie przywrócić odpowiednie wymiary nawet bardzo uszkodzonych otworów. Nie sprawia nam to trudności. Oferujemy możliwość dojazdu i naprawy u Klienta. Dzięki temu nie trzeba przewozić maszyny specjalnie do warsztatu. Niezbędne nam będzie tylko dojście do prądu i zadaszenie w razie nieprzyjaznych warunków atmosferycznych. Ponadto wykonujemy naprawy gniazd pod łożyska zwrotnic przednich mostów popularnych koparko-ładowarek.

Nasza oferta:
-regeneracja wybitych otworów,
-wytaczanie połączeń ruchomych,
-tulejowanie połączeń ruchomych,
-napawanie połączeń ruchomych.

Sprzęt, którym dysponujemy sprawia, że powierzone zlecenia realizujemy sprawnie i terminowo. Tulejowanie maszyn budowlanych wykonujemy na własnych materiałach, gdyż posiadamy bogate zaplecze, w którym znajduje się asortyment niemal do każdego rodzaju maszyny. Naprawiamy maszyny również za pomocą części dostarczonych przez Klienta. Specjalizujemy się w koparko-ładowarkach CAT, JCB, CASE, FERMEC. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do współpracy z firmą Digger Service.
Marki i specjalizacje
Jesteśmy serwisem, który wykonuje całościowe regeneracje maszyn - specjalizujemy się w koparko-ładowarkach: CAT, JCB, CASE, FERMEC itp.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń