Placówka Całodobowej Opieki "Jadwinin" Grażyna Trzebińska Katarzyna Trzebińska S.C.

Opieka prywatna nad osobami starszymi
95-200 Jadwinin 26 łódzkie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Firma Placówka Całodobowej Opieki "Jadwinin" Grażyna Trzebińska Katarzyna Trzebińska S.C. prowadzi działalność w branży Opieka prywatna nad osobami starszymi. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Jadwinin w województwie łódzkim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: jadwinin@o2.pl lub telefonicznej 501 611 184 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Z przedstawicielem firmy Placówka Całodobowej Opieki "Jadwinin" Grażyna Trzebińska Katarzyna Trzebińska S.C. możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 95-200 Jadwinin 26. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Placówka Całodobowej Opieki "Jadwinin" Grażyna Trzebińska Katarzyna Trzebińska S.C. w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
B
-
BARBAR -JADWIGA-JERZY
DZIĘKUJE RODZINA MARII KORONY.BARDZO DOBRA OPIEKA DO KOŃCA JEJ DNI
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.