Placówka Całodobowej Opieki "Jadwinin" Grażyna Trzebińska Katarzyna Trzebińska S.C.

Profesjonalna opieka nad osobami starszymi

Opieka prywatna nad osobami starszymi
95-200 Jadwinin 26 łódzkie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
501 611 184
Adres korespondencyjny
95-200 Jadwinin 26 łódzkie

Informacje

Opis działalności
Placówka powstała w 2005 r., goszcząc w swoich murach kilkudziesięciu podopiecznych, przejęta w 2009 r. przez spółkę dwóch kobiet - matki i córki - dla których celem było stworzenie nowoczesnego domu dla osób starszych, pragnących spędzać wolny czas w miłej i przyjaznej atmosferze. Dom położony jest w miejscowości Jadwinin, 15 km od Łodzi i jedynie 4 km od Pabianic w kierunku Bełchatowa. Znajduje się w ładnej, pełnej zieleni okolicy.
Produkty i usługi
Dom pogodnej jesieni w Jadwininie to najlepsze miejsce dla Państwa rodziców, babć i dziadków. Ośrodek znajduje się w pięknej okolicy, a jego personel przez całą dobę dba o bezpieczeństwo i wygodę pensjonariuszy. Wykwalifikowani pielęgniarze, psycholodzy i terapeuci dokładają wszelkich starań, by osoby starsze znajdowały się w dobrej formie psychicznej i fizycznej. W tym celu prowadzone są terapie zajęciowe i fizykoterapie oraz jest możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu. Do dyspozycji mieszkańców są pomieszczenia w których można oglądać telewizję, słuchać muzyki i korzystać z internetu. Dostępne są też gry umysłowo-zręcznościowe, a przestronny ogród i ładna okolica zachęcają do spacerów. Oczywiście nie zapomniano o potrzebach duchowych, dlatego na terenie ośrodka prowadzona jest posługa duszpasterska. Personel dba o rodzinną atmosferę, dlatego w domu opieki organizowane są święta i wieczorki tematyczne. Do dyspozycji mieszkańców są też lekarze: zarówno specjaliści, jak i lekarze medycyny rodzinnej. Wizyty odbywają się raz w tygodniu, ale w razie potrzeby mogą być częstsze.

Wygoda i bezpieczeństwo pensjonariuszy to priorytet dla domu opieki, dlatego dla osób starszych przygotowano pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i trzyosobowe z łazienkami. Jako, że osoby mieszkające w ośrodku mają często problemy z samodzielnością, to personel zajmuje się ich myciem, ubieraniem i podawaniem im leków. Podaje też smaczne i zdrowe dania pochodzące z kuchni ośrodka. Przygotowywane są w oparciu o sprawdzone przepisy, z najlepszych jakościowo składników. Oczywiście dopasowanesą do diety przestrzeganej przez każdą osobę.

Więcej informacji dotyczących domu spokojnej starości w Jadwininie można znaleźć na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie, mazowieckie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

dps,