Lakiernictwo Pojazdowe - Naprawa Motocykli Robert Sujecki

Malowanie motocykli

Malowanie i lakierowanie przemysłowe
ul. 1 Maja 45, 95-050 Konstantynów Łódzki łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Lakiernictwo Pojazdowe - Naprawa Motocykli Robert Sujecki

Informacje

Opis działalności
Lakiernictwo Pojazdowe - Naprawa Motocykli powstało w 2012 roku. Nasza siedziba znajduje się w Konstantynowie Łódzkim. Właścicielem jest Robert Sujecki.
Produkty i usługi
Nasza firma zajmuje się wyglądem elementów pojazdów. Nadajemy im ładny, trwały i przyciągający wzrok kolor. Przede wszystkim wykonujemy dwa rodzaje malowania: proszkowe i tzw. na mokro. Każda z tych metod to wysoka jakość malowania i lakierowania.

Malowania proszkowe daje gwarancję na dokładne i jednolite pokrycie malowanej powierzchni. Poza tym farba jest odporna na odpryski i korozję. Z kolei metodą na mokro malujemy nowe elementy, gdyż nie zaleca się wcześniejszego wypalania i długiego przygotowania miejsca do malowania.

Nasze usługi obejmują malowania szkła, metalu oraz plastiku. Metody, jakie wykorzystujemy, dają poprawę wyglądu punktom narażonym na korozję i odpryski lakieru.

Oferta naszej firmy obejmuje: malowanie także nietypowych elementów, lakiernictwo proszkowe powierzchni do 120 cm wielkości, lakierowanie szkła, motocykli, ogrodzeń, malowanie szyldów reklamowych oraz klejenie elementów plastikowych.

Zapewniamy, że zawsze pilnujemy umówionych wcześniej terminów. Dzięki ciężkiej i dokładnej pracy zyskaliśmy wiernych Klientów, którzy swoje zadowolenie przekazują znajomym i rodzinie. Usługi świadczymy dla klientów z miejscowości, takich jak Rawa Mazowiecka, Zduńska Wola, Piotrków Trybunalski, Opoczno czy Wieluń.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń