Danmar Producent koców i narzut

Ciepłe i estetyczne koce, narzuty i pledy.

ul. 1 Maja 9a, 95-050 Konstantynów Łódzki łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Danmar Producent koców i narzut

Informacje

Opis działalności
Firma Danmar to doświadczony producent koców i narzut. Nasza bogata oferta zawiera koce, narzuty, czy pledy w wielu wariantach kolorów i wzorów. Nasze tradycje sięgają 1970 roku i od samego początku dbamy o najwyższą jakość naszych wyrobów. Siedzibą firmy jest Konstantynów Łódzki.
Produkty i usługi
Jako firma produkcyjna mamy już 50 lat tradycji. Przez ten czas zmienialiśmy nasz asortyment i unowocześnialiśmy produkcję.

Początkowo produkowaliśmy kilimy, tkaniny obiciowe i dekoracyjne dla różnych spółdzielni m.in. Rękodzieła Artystycznego Żakard, Cepelia zaś od 1989 roku wyspecjalizowaliśmy się w produkcji pledów wełnianych, kocy akrylowych DANA (wzory) i HOTEL (jednokolorowe), a także kocy biwakowych i narzut żakardowych wełnopodobnych na łoża, łóżka i fotele.

Również od wielu lat współpracujemy z Instytutem Wzornictwa w Łodzi oraz z Politechniką Łódzką.

Nasza aktualna oferta to:

- pledy wełniane,
- pledy z wełny jagnięcej,
- koce akrylowe: żakardowe (wzory), hotelowe (jednolity kolor),
- koce biwakowe,
- wełnopodobne narzuty na łoża, łóżka i fotele.
Nasze produkty są dostępne w kilkudziesięciu wariantach wzorów i kolorów. Tworzymy również koce na zamówienie indywidualne według potrzeb klienta.

Nasze wyroby są tworzone z najlepszych, naturalnych materiałów. Kontrolujemy ich jakość na każdym etapie produkcji, a także dbamyo staranne wykończenia. Idealnie sprawdzają się zarówno w domu, jak i pensjonacie, motelu, czy hotelu. Są zarówno ciepłe i miłe w dotyku, jak i bardzo eleganckie. Zachowują również wszystkie swoje parametry w praniu, nie ma więc obawy, że się wykruczą lub wyciągną.

Produkty pakujemy w estetyczne opakowania z folii lub walizeczki, czy tuby foliowe zapinane na suwak.

Gwarantujemy niskie ceny.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń