Darpol-Tex Dariusz Olejniczak

Profesjonalne przewozy autokarowe

Transport samochodowy
ul. 8 Marca 20, 95-050 Konstantynów Łódzki łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
601 272 474
Darpol-Tex Dariusz Olejniczak

Informacje

Opis działalności
Darpol-Tex, którego właścicielem jest Dariusz Olejniczak, znajduje się na terenie Konstantynowa Łódzkiego. Firma zajmuje się transportem samochodowym.
Produkty i usługi
Darpol-Tex od wielu lat oferuje usługi z zakresu transportu samochodowego. Specjalnością zakładu są przewozy pasażerskie zarówno na terenie Polski, jak i zagranicy. Firma dysponuje flotą pojazdów, które wyposażone są w wygodne, skórzane fotele, z funkcją odchylania do tyłu i wysunięcia w bok, dzięki czemu Klient może czuć się komfortowo podczas podróży. Dodatkowo autokar posiada automatyczną klimatyzację dachową z indywidualnymi rozprowadzeniami, pojemny bagażnik oraz podwójne wysokie przyciemniane szyby atermiczne. Pasażerowie mogą skorzystać także z lodówki, baru kawowo-herbacianego oraz dvd.

Kadra pracownicza składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców, którzy dbają o bezpieczny i komfortowy przejazd. Dokładają wszelkich starań, aby podróż przebiegła sprawnie i bez żadnych komplikacji, a pasażer na czas dotarł w określone miejsce. Interesanci mogą liczyć na atrakcyjne ceny, które są ustalane indywidualnie.

Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń