Fajne Bryle Adam Skórniewski

Wykonujemy bezpłatne badania wzorku, mamy oprawki, a także soczewki

Okulary
ul. Jana Pawła II 11/13, 95-050 Konstantynów Łódzki łódzkie
(8 opinii) napisz opinię
Fajne Bryle Adam Skórniewski
ul. Jana Pawła II 11/13, 95-050 Konstantynów Łódzki łódzkie
NIP
8882938852
Telefon
Fajne Bryle Adam Skórniewski

Informacje

Opis działalności firmy Fajne Bryle Adam Skórniewski w Konstantynów Łódzki
W salonie Fajne Bryle prowadzimy sprzedaż oprawek okularowych oraz licznych akcesoriów. Nasza siedziba znajduje się w Konstantynowie Łódzkim, a założycielem jest Adam Skórniewski.
Produkty i usługi
W salonie optycznym Fajne Bryle mamy zarówno oprawki w atrakcyjnych cenach, jak i też nieco droższe modele znanych oraz lubianych marek.

Aktualnie optyka i okulistyka bardzo się rozwinęły, przez co każdy z nas może zapewnić sobie naprawdę skuteczną ochronę wzroku. Jeśli pracujemy przed komputerem, z pewnością warto jest wyposażyć się w okulary z antyrefleksem. Antyrefleks chroni nasz wzrok przed promieniowaniem monitorów. Powłoka ta podnosi jakość widzenia, a jednocześnie chroni oczy przed szybki zmęczeniem.

Klientom prowadzącym samochód polecamy także okulary fotochromowe, ponieważ ich właściwości chronią wzrok przed promieniowaniem UV pochodzącym ze słońca, a także przed światłem niebieskim. W ten sposób kierowca może uchronić się przed światłem emitowanym przez inne pojazdy. Powłoka chroni przed odbijającym się rozbłyskami reflektorów.

W naszej ofercie znajdują się również:
- okulary do czytania,
- okulary progresywne,
- okulary dwuogniskowe,
- okulary przeciwsłoneczne korekcyjne,
- okulary do jazdy samochodem po zmierzchu,
- soczewki kontaktowe.

Nasz optometrysta bada wzrok i pomaga w doborze okularów, czy soczewek. Mamy szeroki wybór akcesoriów okulistyczno-optycznych. Wykonujemy także drobne naprawy.

W razie pytań prosimy o kontakt z salonem Fajne Bryle.
Zasięg działania
Firma Fajne Bryle Adam Skórniewski z lokalizacji: Konstantynów Łódzki świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(8 opinii) napisz opinię
K
Kalina
To, co cenię sobie w tym salonie optycznym najbardziej, to przede wszystkim podejście pracowników do klienta. Polecam!
J
Jakub
Polecam serdecznie ten zakład optyczny. Mają bardzo duży wybór oprawek.
J
Justyna
Mają bardzo duży wybór oprawek dla kobiet. Dużo modnych kształtów i kilka fajnych marek. Ja wybrałam dla siebie dwie pary i na drugie dostałam spory rabat.
K
Kuba
Mam stąd okulary przeciwsłoneczne. Jest to też połączenie okularów korekcyjnych, więc doskonale w nich widzę i prowadzę też auto. Cena była przystępna.
J
Julka
Niestety, ale oprawki mi się popsuły, a nie miałam głowy ani czasu na wybieranie nowych. W salonie Fajne Bryle naprawili mi moje stare okulary po kilku godzinach. Dziękuje i polecam!
N
NaTi911
Mają chyba najtańsze okulary w naszym mieście. Często dają rabat, polecam.
J
Jacek
Jestem zawodowym kierowcą. Tutaj znalazłem bardzo fajne i dosyć tanie okulary, które zatrzymują błyski reflektorów innych samochodów i dobrze chronią wzrok.
M
Magdalena
W salonie Pana Adama byłam już ze 3 razy. Kupiłam tutaj oprawki dla siebie oraz męża. Na miejscu wykonaliśmy oboje badanie wzroku. Optometrysta był bardzo miły i dokładnie zbadał nasz wzrok. Polecił, jakie najlepiej okulary wybrać, żeby chronić oczy przed promieniowaniem komputera.