"IS" Przedsiębiorstwo Produkcyjne

Rajstopy, pończochy i skarpety
ul. Kilińskiego 67, 95-050 Konstantynów Łódzki łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)
(5)
NIP
7260127770
Telefon

Informacje

Siedzibą "IS" Przedsiębiorstwo Produkcyjne jest Konstantynów Łódzki w województwie łódzkim. Działalność firmy koncentruje się na branży Rajstopy, pończochy i skarpety.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z "IS" Przedsiębiorstwo Produkcyjne poprzez telefon: 601 223... .
Siedziba firmy "IS" Przedsiębiorstwo Produkcyjne znajduje się pod adresem 95-050 Konstantynów Łódzki ul. Kilińskiego 67. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych "IS" Przedsiębiorstwo Produkcyjne.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.