"Am Baseny" Jakub Mikołajczyk

Posiadanie własnego basenu nie jest już nieosiągalnym luksusem.

Montaż i produkcja basenów i fontann
ul. Zgierska 47e, 95-050 Konstantynów Łódzki łódzkie
poniedziałek 09:00 - 17:00
wtorek 09:00 - 17:00
środa 09:00 - 17:00
czwartek 09:00 - 17:00
piątek 09:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(42) 650 88 20
Jakub Mikolajczyk
509188302
info@ambaseny.pl
Adres korespondencyjny
ul. Zgierska 47e, 95-050 Konstantynów Łódzki łódzkie

Informacje

O nas
Mamy zaszczyt przedstawić Państwu, naszym potencjalnym Klientom, ofertę naszej firmy - firmy wiarygodnej, profesjonalnej i posiadającej wieloletnie doświadczenie. AM Baseny powstało w 2006 roku. Mamy nadzieję udowodnić, że w naszej branży jest jeszcze bardzo wiele do zrobienia. Naszych klientów chcemy zachęcić do zakupów produktów najwyższej jakości, a jako potwierdzenie oferujemy serwis pogwarancyjny oraz stały kontakt z Klientem.


Zakupy u nas to prawdziwa przyjemność, o czym przekonacie się Państwo korzystając z naszych usług.
Opis działalności
Baseny dają całym rodzinom przyjemność z kąpieli i wypoczynku w otoczeniu własnych ogrodów a przy odpowiedniej konserwacji basenu, również w kryształowo czystej i absolutnie higienicznej wodzie. Własny basen umożliwi Państwu spędzenie cudownych, letnich miesięcy i to za cenę, która jest namiastką ceny urlopu rodzinnego nad morzem.
Produkty i usługi
Oferujemy:

* Baseny Miami - (owalne i okrągłe).
Dla bardziej wymagających klientów przygotowaliśmy pełną serię okrągłych i owalnych basenów z obudowami imitującymi obudowy z drewna. Dzięki dużej powierzchni lustra wody, baseny tego typu dorównują walorami użytkowymi basenom profesjonalnym. Oferowane baseny są basenami naziemnymi, jednak istnieje możliwość wkopania ich w ziemię przy wcześniejszym przygotowaniu terenu przez Klienta.

* Baseny Orlando:
Serię modeli basenów naziemnych Orlando rozpoczyna basen o średnicy 3,6m. i wysokości 0,9m., kończy natomiast basen o średnicy 4,6 m. i wysokości 1,1m. Baseny typu Orlando mają proste i sprawdzone konstrukcje. Dzięki niskiej cenie, prostemu montażowi i łatwym transporcie basen Orlando jest przeznaczony dla szerokiej publiczności.

* Baseny Intex:
Baseny Tampa są najprostsze z całej oferty rynkowej. Do instalacji takiego basenu nie potrzeba żadnych narzędzi. Wystarczy położyć basen na równej powierzchni, nadmuchać pierścień obwodowy i zacząć napuszczać wodę. Zwiększający się poziom wody sam podniesie elastyczne ściany basenu. Bez problemu możemy przenieść basen na kolejny weekend w inne miejsce.

* Akcesoria: filtracje, folie basenowe, płachty kryjące, płachty solarne, skimmery, podkłady, odkurzacze i siatki, schodki basenowe, panele solarne i ogrzewy, prysznice solarne, zadaszenia foliowe itd.

* Preparaty do pielęgnacji wody w basenie.
* Chemię basenową

Na pierwszy rzut oka wydawać się może, że uzdatnianie wody w basenie jest skomplikowane, ale po zapoznaniu się z preparatami chemii basenowej Aquamar utrzymywanie kryształowo czystej, a przede wszystkim nienagannej pod względem higienicznym wody stanie się dla Państwa czynnością nie wymagającą wiele czasu. Kompleksowy zestaw Aquamar oferuje preparaty do regularnej pielęgnacji wody lub ewentualnej, nagłej interwencji sanitarnej, dzięki czemu woda w basenie będzie przejrzysta i nienaganna pod względem zdrowotnym.
Marki i specjalizacje
Sprzedaż, montaż i serwis basenów.
Basen, baseny, okrągły basen, owalny basen, basen naziemny, filtracje, folie basenowe, prysznice solarne, folie, jacuzzi, akcesoria basenowe, kamień brzegowy, lampy UV, zadaszenie basenów, oświetlenie basenów, producent basenów, baseny ogrodowe, basen zadaszony.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Łódź, Zgierz, Zduńska Wola, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Bełchatów, Łask, Pabianice, Poddębice

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
C
corrido
2015-03-06 09:32:33
BARDZO SZYBKO , BARDZO SPRAWNIE, WIELKI POZYTYW, GORĄCO POLECAM!
U
urodzinki_pl
2015-03-06 09:31:30
Transakcja przeprowadzona szybko, sprawnie i w miłej atmosferze, dziękuję i polecam wszystkim!!!
N
nieznany
2012-07-16 09:21:25
dobre produkty i dobre ceny. godna polecenia firma